• 22 Вересня, 2021

Опозиційний уряд вимагає накласти мораторій на продаж землі до 1 січня 2013 року

Як повідомив прем\’єр-міністр опозиційного уряду, депутата Верховної Ради України, фракції \”БЮТ-Батьківщина\” Сергій Соболєв, відповідний законопроект про продовження мораторію вже підготовлений і днями буде зареєстрований у парламенті.

На думку Соболєва, продовження мораторію дозволить врегулювати питання вдосконалення земельного кадастру, вдосконалення ринку землі, питання, які потребують врегулювання підвідомчого акту та актів КМУ.

«Спроба відкрити шлях до купівлі-продажу землі з 1 січня 2012 може підірвати ситуацію в країні», – переконаний він.

За словами прем’єра опозиційного уряду, це призведе до безконтрольності ринку та купівлі української землі десятком родин олігархів.

У свою чергу міністр аграрної політики опозиційного уряду Іван Кириленко зазначив, що парламент має вжити всіх заходів для підтримки аграрного сектору, а кращою допомогою з боку держави, за його словами, буде невтручання в роботу аграріїв, що дозволить їм відчути себе господарями на своїй землі.

Кириленко також вважає, що питання продажу землі необхідно винести на всенародний референдум.

У свою чергу запрошений на засідання опозиційного уряду народний депутат Василь Кравчук заявив, що з прийняттям Закону «Про ринок землі» з карти України можуть зникнути тисячі сіл, і «нащадки можуть в майбутньому нас назвати Чорною Радою».

www.byut.com.ua

 

Попередня

Внаслідок втілення «реформ» влади мільйони українців опинились на межі зубожіння

Наступна

Василь Деревляний продовжує боротьбу з беззаконням та свавіллям високопосадовців на Тернопіллі