• 29 Вересня, 2021

Дорогі мої!

Свято Пасхи є найбільшим, найурочистішим для кожного християнина, для кожної віруючої людини. До нього ми готуємося сорокаденним постом, прагнемо в цей час очистити свою душу, піднятися над земними клопотами та пристрастями.

\"\"

Незбагненне чудо Воскресіння Ісуса Христа – назавжди змінило наш світ, подарувало кожному з нас надію на життя вічне.

Великдень —  це перемога добра над злом. Цей день повертає нас до початків розуміння людського життя, як Божої милості і благодаті, що здобувається в щоденній і невідступній вірі, молитві, любові до ближнього, в боротьбі за справедливість і добро.

Це так зворушливо, коли на Пасху діти тягнуть свої долоні до священика, ловлячи краплі святої води і радіють, наче їм посміхаються янголи, коли втомлені після Всенощної пастирі несуть радість Господнього Воскресіння.

Щиро, від всієї душі вітаю Вас із Великоднем! Хай Господь допомагає Вам у всьому. Зичу кожному з нас сил, щоб ми не втомлюватися у головному – своїм життям, своїми вчинками, молитвою і вірою щодня доводити, що гідні світлого Воскресіння.

Я точно знаю, що в Україні все буде добре. Вірю в це, бо переконана: українці не є винятком – ми ті заради кого Він страждав на хресті і Воскрес. Тому нехай береже Вас Господь!

 

Христос Воскрес!

Воскресне і Україна!

 

Юлія Тимошенко

Попередня

Дорогі краяни!

Наступна

Поряд із Державним прапором України може знаходитись виключно червоно-чорний прапор боротьби українських націоналістів