• 8 Грудня, 2021

Відповідальність за події у Львові несе Янукович

Про це йдеться у заяві прес-служби ВО «Батьківщина».

«Відтак радник Януковича Ганна Герман мала би набратися сміливості зайти в президентський кабінет та назвати речі своїми іменами, а не відбілювати свого шефа від очевидної провини за безчинство», – заявили у «Батьківщині», коментуючи думку Г.Герман про причини сутички у Львові на День Перемоги.

«Не Тимошенко, а Партія регіонів імені Януковича порушила спокійну і толерантну підготовку країни до Дня Перемоги безвідповідальним законом про червоні прапори. Не Тимошенко, а підлегла Януковичу міліція організувала зелений коридор провокаторам із радикальних проросійських організацій, які й не приховували своєї мети організувати безлад у Львові. Не Тимошенко віддала СБУ у кормління мільярдеру Хорошковському, прямим обов’язком якого є запобігати подібним до львівського ексцесам. Зрештою, не Тимошенко належить канал «Інтер», який напередодні цих ганебних подій надав ефір одіозному Ігорю Маркову із партії «Родіна», організувавши таким чином інформаційну підтримку антиукраїнським силам», – йдеться у заяві.

«Саме Янукович став першим із чотирьох українських президентів, за урядування якого 9 Травня перетворилося на день насильства і розколу країни», – підкреслюють у партії «Батьківщина».

«Мета Януковича очевидна. Протягом тривалого часу засоби масової інформації були зайняті обговоренням доцільності чи недоцільності рішення влади в обов’язковому порядку вивішувати в ці дні червоні прапори, а після 9-го травня переймаються сутичками, конфліктами та протистояннями. Суспільну увагу цілеспрямовано відведено від зростання цін на продукти харчування, на паливо, від драконівських житлово-комунальних тарифів, від катастрофічного погіршення життя у країні. І це ще раз доводить цинізм і брутальність методів нинішньої влади, готової зіштовхувати лобами людей, щоб уникнути відповідальності за економічний провал в країні», – говориться у заяві.

В «Батьківщині» мають надію, що в президента вистачить розуму схаменутися та накласти вето на закон Про внесення змін до Закону України «Про увічнення Перемоги в Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги).

«Цей документ розколює Україну та сіє ворожнечу між громадянами в різних частинах нашої країни. Він порушує виборчу обіцянку Януковича, який божився запровадити мораторій на ідеологічні питання, що роз’єднують суспільство», – переконані у «Батьківщині».

www.byut.com.ua

Попередня

Василь Деревляний звернувся до правоохоронних органів з метою захисту прав пайовиків ПП «Будівельник» Щепановського

Наступна

Жителі сіл Підволочиського району подякували Василеві Деревляному за захист їх прав від свавілля представників влади