• 5 Серпня, 2021

Переможцям ХІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика були вручені три премії від лідера партії «Батьківщина» Юлії ТИМОШЕНКО

Так, нагороди від Ю.ТИМОШЕНКО отримали учні 7-х, 8-х та 9-х класів.

За дорученням Юлії ТИМОШЕНКО премії переможцям конкурсу вручив голова парламентського комітету з питань культури Володимир ЯВОРІВСЬКИЙ. (Ю.ТИМОШЕНКО через хворобу змушена була скасувала раніше заплановану участь у цьому заході).

Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, виконавчий директор Ліги українських меценатів і співголова координаційної ради конкурсу Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ подякував лідеру «Батьківщини» за підтримку конкурсу.

«У цьому місці мала виступати Юлія ТИМОШЕНКО. Нам дуже шкода, що Юлія Володимирівна з об’єктивних причин сьогодні не може взяти участь у нашій церемонії. Ми вдячні Юлії Володимирівні за меценатську підтримку», – сказав М.СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

«Ви знаєте, який тиск зараз чиниться на лідера опозиції», – додав він.

Володимитр ЯВОРІВСЬКИЙ також зачитав від Юлії Володимирівни вітання учасникам конкурсу.

«Конкурс імені Петра Яцика відбувся. Ми всі перемогли. Перемогли організатори, бо попри численні перешкоди та відверту протидію міністра-україножера, успішно провели його. Перемогли учителі, які зуміли підготувати таких прекрасних дітей, якими пишається вся країна. Перемогли діти, які продемонстрували велику любов до рідного слова. Переміг український народ, який цим конкурсом засвідчив, що здатний до самоорганізації та, незважаючи на панування антиукраїнської влади, утверджує реальний статус державної мови», – йдеться у вітанні Юлії ТИМОШЕНКО.

Інтернетогляд

Попередня

Галичина є захисником України, хранителем її духовних цінностей, джерелом української ідентичності та мови, – Юлія Тимошенко

Наступна

Підгайці проти адміністративної реформи