• 8 Грудня, 2021

Прес-реліз

Сьогодні, 23 травня відбулася прес-конференція народного депутата України, голови ТОО ВО \”Батьківщина\” Василя Деревляного.

До народного депутата України, голови Тернопільської обласної організації «ВО «Батьківщина» Василя Деревляного, 6 травня 2011р. звернулася ініціативна група, яка представляє майже 3 000 тисячі пайовиків ПП «Тернопільська фірма «Будівельник» та інших підприємств-учасників корпорації «УКРБУДІНВЕСТ», адже вже впродовж двох років не здійснюється будівництво житлових об\’єктів. Практично щодо усіх об\’єктів завершились терміни здачі, які були зазначені в договорах дольової участі, проте багато з них не побудовані навіть на половину, в той час як пайові внески сплачені на 70 % і більше.

Найбільша небезпека в ситуації, яку описали пайовики, на сьогодні полягає в тому, що Щепановський, користуючись підтримкою та мовчазною згодою представників влади міста, області та керівництва силових структур, намагається поспіхом поповнити ряди банкрутів. В такому випадку омріяне житло чи витрачені кошти тернополянам можуть тільки снитися.

Реагуючи на звернення майже 3 000 ошуканих тернополян та очевидні факти порушення прав людей та чинного законодавства, 10 травня 2011 року Василь Деревляний направиви депутатське звернення до Генпрокурора України, Міністра внутрішніх справ та голови СБУ України, а вже 13 травня поточного року з депутатським запитом звернувся до Прем’єр-міністра України. Варто зазначити, що жоден з народних депутатів, які представляють Тернопілля, жоден високопосадовець, до якого зверталися ошукані пайовики, не зробив жодного кроку на зустріч цим людям.

Відверто обурює позиція голови Тернопільської ОДА та міського голови Тернополя, пороги чиїх кабінетів пайовики оббивали не раз. Саме їх обіцянки тернополянам можна назвати популізмом, адже жодного вчинку на користь пайовиків вони не зробили.

Дивує на сьогодні позиція окремих ЗМІ області, які замість того, щоб розширити та розповсюдити масштаби проблеми, привернути увагу громадськості до проблеми обкрадання Щепановським значної кількості тернополян, розказати всю правду, – навпаки, викривляють її надуманими припущеннями. Якщо страх чи інші особисті меркантильні фактори заважають представникам четвертої влади стати на захист людей, виступити проти посадовців режиму Януковича на місцях, то хотіло б ся попросити їх не заважати нашій політичній силі у цій нелегкій боротьбі.

Варто зазначити, що окремі «закиди» на адрес як Василя Деревляного так і партійної організації ВО «Батьківщина» можна спростувати навівши приклад однієї з останніх перемог. Перемогою злочинних дій місцевих представників антиукраїнської влади на сьогодні можна назвати те, що зусиллями народного депутата Василя Деревляного та громадської приймальні ТОО «ВО «Батьківщина» вдалося зберегти від «прихватизації» 190га. землі у селах Підволочиського району. До вашої уваги пропонуємо звернення жителів с. Камянки та Мовчанівка, де люди дякують Василеві Деревляному за реальну допомогу, адже на вимогу народного депутата облпрокуратура провела перевірку та скасувала розпорядження голови Підволочиської РДА №140 від 2.03.2011р. про передачу в одноосібне користування 190 га. землі.

Ми закликаємо усіх не бути байдужими до злодіянь та знущань з боку представників влади. На сьогодні кожен з нас відчув наслідок так званих реформ режиму Януковича-Азарова, тому жоден не повинен стояти осторонь в процесі боротьби за достойне майбутнє нашої держави та кожного пересічного українця. Спільними зусиллями політиків, засобів масової інформації та громадськості ми в силі зупинити та знешкодити репресивну машину запущену діючою антиукраїнською владою.

Прес-служба Тернопільської обласної організації «ВО «Батьківщина»

Попередня

Відбувся другий етап Х з’їзду партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Наступна

На підтримку Всеукраїнського референдуму, ініційованого «Батьківщиною» та її лідером Юлією Тимошенко, вже виступили жителі шести районів Тернопільщини