• 26 Жовтня, 2021

Юлію Тимошенко можуть заарештувати

У Генеральній прокуратурі України після прибуття лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко сконцентровано велику кількість правоохоронців.

За словами прес-секретаря лідера «Батьківщини» Марини Сороки, «вперше за весь час, коли Юлія Тимошенко бере участь у слідчих діях, у будівлі Головного слідчого управління ГПУ введено безпрецедентний режим охорони. В коридорі біля кабінету, в якому відбуваються слідчі дії за участі Тимошенко, знаходиться від 25 до 30 правоохоронців у масках, нібито підрозділу «Сокіл». За її словами, заблоковано обидва виходи у коридорі.
 
За словами народних депутатів, які також прибули до Генеральної прокуратури, є попередня інформація про можливість зміни Юлії Тимошенко міри запобіжного заходу. Вони не виключають, що така концентрація правоохоронних органів у Генпрокуратурі обумовлена планами відвезти Юлію Тимошенко до Печерського районного суду Києва, який нібито ухвалюватиме рішення про зміну запобіжного заходу (з підписки про невиїзд).
 
У дворі Генпрокуратури перебуває спеціальний автомобіль для перевезення затриманих, біля якого – близько 5 чоловіків у камуфляжному одязі, у масках та із щитами.
 
Зараз до Генеральної прокуратури під’їжджають представники партії «Батьківщина», які, у свою чергу, машинами заблокували виїзд із двору.

Попередня

В Тернополі відбулися збори ініціативних груп на підтримку Всеукраїнського референдуму (оновлено)

Наступна

Арешт Тимошенко – це акт свавілля, – заява Європейської народної партії