• 21 Жовтня, 2021

Юлія Тимошенко: Перемагати має народ, а не чергові політики

Лідер партії \”Батьківщина\” Юлія Тимошенко заявляє, що обов’язково ходитиме на всі виклики до Генеральної прокуратури для прикладу всім громадянам, що не треба боятися та захищати свої права.

\”Безумовно, я як людина маю емоції і переживаю, що буде завтра-післязавтра. Але мені це, за великим рахунком, не так важливо, як те, що буде завтра-післязавтра з державою, з кожною людиною, з кожною дитиною. Я хочу на своєму прикладі показати, що не треба владу боятися\”, – сказала Юлія Тимошенко у вівторок ввечері в ефірі \”5 каналі\”.

Лідер партії \”Батьківщина\” також пригадала один з прикладів, коли людина продемонструвала свою небайдужість до критичної ситуації в України і відсутність страху за поширення правдивої інформації.

 
\”Синоптик, яка розповідала в ефірі про погоду, знайшла можливість повідомити людям про те, що в Україні відбувається катастрофа, що сьогодні принижується і нищиться життя людей. Ця проста працівниця Гідрометцентру знайшла можливість при блокаді інформації по центральним та національним каналам донести до людей, що в Україні трагедія, що люди, які при владі, у кожного забирають останнє\”, – додала вона.

\”Так, як у мене достатньо сил вірити в Україну і вірити в нашу з вами перемогу, так і у вас цих сил достатньо. Просто треба іти вперед, не здаватися, не дати їм можливість через їхні канали телебачення вас ще раз обманути, як це було на останніх президентських виборах, як це було на місцевих виборах. Ви здатні перемагати! Саме ви, а не чергові політики\”, – заявила Юлія Тимошенко.

Попередня

Василь ПОПКО: «Гроші люблять спокій. А при теперішній владі він нам тільки сниться»

Наступна

Зборівщина за всеукраїнський референдум про заборону продажу земель сільськогосподарського призначення