• 29 Червня, 2022

Протестні акції зметуть владу вже восени

Про це заявив Перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов під час засідання Медіа-клубу «На власний погляд», повідомляє його персональний сайт.

Вихід із ситуації, яка склалася в Україні, може бути лише один – зміна влади і відновлення демократії та європейського шляху розвитку.
  
«З перших днів нам розповідали, що головним досягненням Януковича є потужна стабільна влада, і дійсно, з перших днів була побудована найпотужніша виконавча вертикаль, яка взагалі може існувати», – сказав він.
 
В той же час, за його словами, ледь не щодня публікуються доповіді іноземних незалежних організацій, в яких відображений реальний стан справ із правами людини, демократією, свободою слова в Україні.
 
«В цьому році Україну навіть виключили зі списку вільних країн. Тепер у нас частково вільна країна і щодня ситуація погіршується», – додав Турчинов.
 
На його думку, найбільш знаковим є те, що Україну визнали однією з найбільш корумпованих країн Європи.
 
«Це при тому, що одним із гасел нової влади було «безкомпромісна боротьба з корупцією», – зазначив він, додавши, що всі можуть спостерігати, як ця «безкомпромісна боротьба» відбувається.
 
Разом з тим Олександр Турчинов висловив переконання, що люди повинні виходити на акції протесту, щоб захищати свої інтереси та права, «бо за них цього ніхто не зробить».
 
«Переконаний, що суспільство підходить до тієї межі, коли акції протесту, як маленькі джерела, зіллються в один потужний потік, який змете тих, хто хоче знущатись над країною», – сказав він.
 
Олександр Турчинов висловив переконання, що це можливо вже восени цього року.

Попередня

У Бучачі відбулися збори ініціативних груп на підтримку Всеукраїнського референдуму

Наступна

Ще у трьох районах Тернопільщини громадяни виступили за проведення Всеукраїнського референдуму, ініційованого «Батьківщиною» (оновлено)