• 21 Вересня, 2021

Народні депутати від «БЮТ-Батьківщина» вимагали від Генпрокурора Пшонки В.П. терміново припинити порушення чинного законодавства щодо Юлії Тимошенко та інших представників опозиції

15 червня, народні депутати України в кількості 12 чоловік від фракції «БЮТ-Батьківщина», в тому числі і народний депутат, голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний, побували у Генеральній прокуратурі.

Під час зустрічі з Генпрокурором Пшонкою В.П., вони висловили свій протест незаконним діям Генпрокуратури. Народні депутати вимагали:

– припинення політичних репресій проти опозиції;

– скасування запобіжного заходу для Юлії Тимошенко;

– виконання резолюції Європарламенту про політичні репресії в Україні;

– надання дозволу для поїздки Юлії Тимошенко до Страсбургу для участі у сесії ПАРЄ та поїздки по областях України для зустрічі з виборцями;

– надання пояснення, чому у порушення чинного законодавства, Генпрокурор не надає відповіді на звернення лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та народним депутатам.

Народні депутати і Генпрокурор домовились про те, що найближчим часом вони отримають офіційні відповіді на вимоги та скарги народних обранців та Юлії Тимошенко.

Під час цієї зустрічі, народний депутат Василь Деревляний особисто звернувся до Генпрокурора Пшонки В.П. щодо незадовільних дій Тернопільської обласної та міської прокуратури. Зокрема, щодо недопущення розкрадання земель:

– у с. Кам’янки Підволочиського району, до яких безпосередньо причетні голови Тернопільської ОДА та Підволочиської РДА;

– у Тернопільському районі, за участі та на чолі з екс-головою Тернопільської РДА Болєщуком;

– у Кременецькому та інших районах Тернопільської області, а також місті Тернополі, до яких причетні та покривають розкрадання та беззаконня високопосадовці краю.

Не менш важливе питання, яке підняв Василь Деревляний стосувалося і масштабної афери, в результаті якої, підприємцем – будівельником Щепановським, було обдурено понад 3 000 пайовиків на десятки – сотні мільйонів гривень.

Генпрокурор доручив своєму заступнику взяти під особистий контроль питання, підняті народним депутатом України Василем Деревляним.

Попередня

Виконання резолюції Європарламенту є тестом на демократичність для влади, – Кириленко

Наступна

У «Батьківщини молодої» – новий голова