[an error occurred while processing the directive]

Судилище над Юлією Тимошенко продовжиться 29 червня

Суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв призначив дату розгляду по суті кримінальної справи проти Юлії Тимошенко на середу, 29 червня, на 10:00, відхиливши всі клопотання екс-прем\’єра та її захисника Сергія Власенка.

\”Клопотання задоволенню не підлягають. Дату розгляду справи призначити на 29 червня о 10:00\”, – заявив суддя.

За його словами, кримінальнa справа розглядатиметься суддею одноособово.

Суддя також відмовив Юлії Тимошенко у наданні дозволу на здійснення поїздок всередині країни та за її межами, повідомляє персональний сайт лідера «Батьківщини».

Лідер партії \”Батьківщина\” Юлія Тимошенко заявляє, що влада, відмовивши через свій кишеньковий суд у задоволенні її обґрунтованих клопотань, обрала шлях крайнього цинічного беззаконня.

\”Суддя відмовив в усіх суттєвих клопотаннях. Вони таки обрали шлях крайнього цинічного беззаконня. Ну так, господарі життя…Тимчасово…\”, – написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Twitter, повідомляє її персональний сайт.

За її словами, сьогоднішнє рішення суду було прогнозованим.

 
\”Суддя одним вухом слухав нас, в другому – у нього суфлер з адміністрації президента. Феміда в Україні в одній руці з упаковкою грошей, а в іншій – з телефоном спецзв\’язку адміністрації президента\”, – додала вона.

Юлія Тимошенко також подякувала своїм прихильникам та однопартійцям за підтримку у суді.

 
\”Пройшов ще один непростий день. Дякую всім, хто був в суді, на площі, хто в рукопашну захищав право на свободу, хто молився і хто вірує в Україну\”, – зазначила лідер партії \”Батьківщина\”.

[an error occurred while processing the directive]