• 9 Грудня, 2021

Судилище над Юлією Тимошенко продовжиться 29 червня

Суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв призначив дату розгляду по суті кримінальної справи проти Юлії Тимошенко на середу, 29 червня, на 10:00, відхиливши всі клопотання екс-прем\’єра та її захисника Сергія Власенка.

\”Клопотання задоволенню не підлягають. Дату розгляду справи призначити на 29 червня о 10:00\”, – заявив суддя.

За його словами, кримінальнa справа розглядатиметься суддею одноособово.

Суддя також відмовив Юлії Тимошенко у наданні дозволу на здійснення поїздок всередині країни та за її межами, повідомляє персональний сайт лідера «Батьківщини».

Лідер партії \”Батьківщина\” Юлія Тимошенко заявляє, що влада, відмовивши через свій кишеньковий суд у задоволенні її обґрунтованих клопотань, обрала шлях крайнього цинічного беззаконня.

\”Суддя відмовив в усіх суттєвих клопотаннях. Вони таки обрали шлях крайнього цинічного беззаконня. Ну так, господарі життя…Тимчасово…\”, – написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Twitter, повідомляє її персональний сайт.

За її словами, сьогоднішнє рішення суду було прогнозованим.

 
\”Суддя одним вухом слухав нас, в другому – у нього суфлер з адміністрації президента. Феміда в Україні в одній руці з упаковкою грошей, а в іншій – з телефоном спецзв\’язку адміністрації президента\”, – додала вона.

Юлія Тимошенко також подякувала своїм прихильникам та однопартійцям за підтримку у суді.

 
\”Пройшов ще один непростий день. Дякую всім, хто був в суді, на площі, хто в рукопашну захищав право на свободу, хто молився і хто вірує в Україну\”, – зазначила лідер партії \”Батьківщина\”.

Попередня

Юлія Тимошенко: Влада планує мене арештувати

Наступна

Чим обернеться регіональне беззаконня в Збаражі?