• 20 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко: ми обов’язково виграємо цю боротьбу

Лідер партії \”Батьківщина\” Юлія Тимошенко заявляє, що протягом трьох днів, як це передбачено законодавством, визначить нового адвоката, якого буде залучено до судового процесу з розгляду її кримінальної справи замість Миколи Титаренка.

\”До 15 липня у судовому засіданні зроблено перерву, і до цього дня я буду залучати адвокатів і захисників, яким, сподіваюся, у цьому судовому розгляді дадуть не дві доби на ознайомлення з 5 тисячами аркушів кримінальної справи, а так, як це складено традиція і практика, – два місяці на ознайомлення зі справою\”, – сказала Юлія Тимошенко журналістам після судового засідання, 11 липня.

Юлія Тимошенко вкотре наголосила, що суд порушує її право на захист. За її словами, зараз суддя вимагає, щоб її захисник Сергій Власенко припинив збір доказів про відсутність її провини та повернувся до судового процесу. \”Суддя наполягав, щоб мій захисник Сергій Власенко кинув збирати докази і факти, які він не зміг зробити в період досудового слідства, тому щоб все досудове слідство пройшло за декілька тижнів. І зараз він вимагає, щоб і другий мій захисник також припинив фахово готуватися до захисту\”, – додала екс-прем\’єр.

За її словами, вона вимушена була підтримати заяву Миколи Титаренка, який через неможливість в повному обсязі знайомитися з матеріалами справи, не може повноцінно виконувати функції адвоката. \”Ми хотіли б бути фахово підготовлені до протистояння політичним репресіям, до протистояння тому неправосудному натиску на мене. І думаю, що ми обов’язково цю боротьбу виграємо\”, – переконана вона.

\”Незважаючи на всі ці перешкоди і порушення законів з боку суду, а зрозуміло, що вони дуже поспішають і поспішають виключно тому, що публічно на прес-конференції Янукович поставив завдання закрити цю справу швидко. Виконується дуже добре підготовлена програма позбавлення мене захищатися в суді. Мало того, що порушені незаконно справи, мало того, що вони кожен день все більше і більше порушують абсурдних кримінальних справ, зараз вони ще відпрацювали механізм позбавлення мене захисту\”, – заявила Юлія Тимошенко.

Попередня

Численна делегація з Тернопільщини побувала 7 липня у Києві

Наступна

«Пенсійний законопроект Януковича – антинародний та незаконно прийнятий», – Василь Деревляний