• 17 Травня, 2021

«Бідному» Тернопільському УСБУ Кайда допоміг медичним закладом!?

За дане питання, під час вчорашнього пленарного засідання сесії Тернопільської обласної ради проголосували практично всі присутні депутати.

Напередодні сесії Тернопільської районної ради, 9 липня 2011 року відбулася президія, на порядку денному якої було погоджено вісім питань. Однак, під час самого сесійного засідання, з’явилося додаткове питання, що не виносилося на президію. Здавало б ся «невинний» за змістом проект рішення «Внесення змін до рішення сесії Тернопільської районної ради…», насправді приховув в собі меркантильні інтереси окремих високопосадовців краю (принаймні одного точно)…

Ще минулого скликання Тернопільська районна рад передала на баланс Тернопільської облради Геріатричне відділення районної лікарні у с. Мишковичі без права зміни цільового призначення. За дивних обставин, взимку цього року в приміщенні Геріатричного відділення, яке знаходиться в задовільному технічному стані, несподівано зруйнувався дах (за словами місцевих жителів, руйнування не обійшлося без людського втручання). Згодом, депутатам Тернопільської районної ради стало відомо, що Тернопільська обласна рада, за ініціативи голови Олексія Кайди, згадане приміщення з незрозумілих причин вирішили передати на баланс УСБУ в Тернопільській області.

Не секрет, що регіональні підрозділи УСБУ і так непогано фінансуються з державного бюджету, в тому числі офіційно передбачене фінансування й на покращення житлових умов особового складу. А от багатодітних, малозабезпечених та потребуючих допомоги, у вигляді житлової площі, громадян, як в с. Мишковичі, так і в районі, і в області більше ніж достатньо. Чому б голослівній «Свободі» не виконати своїх зобов’язань передусім перед громадою та виборцями?

Постає питання і в іншому, чим же так завинив, вочевидь, поповшись на «гарячому», та (чи) перед ким хоче прислужитися пан головуючий Тернопільської облради, що так поспіхом, порушуючи регламент (тобто чинне законодавство), передає чимале приміщення з прилеглою територією (не менше 20-30 сотих) «еСБеУшникам»?

Враховуючи, що закриття бюджетних установ, в тому числі медичних закладів, – антинародна ініціатива режиму Януковича, то не виключено, що саме на їх прохання, чи то пак, вимогу, «щирий» свободівець Кайда передав Геріатричне відділення районної лікарні у с. Мишковичі на баланс УСБУ в Тернопільської області.

Узагалі то, згідно закону, цільове призначення згаданого медичного закладу змінювати не можна, але якось дуже дивно співпали події з руйнуванням даху даного приміщення. Також очевидно, що «еСБеУшники» відбудовувати медичну галузь далеко не потрібно, а от використати земельку, наприклад, під резиденцію керівництва – те, що треба…

Попередня

Мер Тернополя не орієнтується в законодавстві України!? Або як тернопільська «Свобода» «грає під дудку» антиукраїнської влади Януковича

Наступна

Поряд з пам’ятником Бандері влаштували поганське капище