• 17 Травня, 2021

Юлія Тимошенко привітала Івана Дзюбу з ювілеєм

Лідер партії \”Батьківщина\” Юлія Тимошенко привітала відомого письменника та публіциста Івана Дзюбу з ювілеєм.

\”Це людина, яка все життя присвятила становленню і розквіту України. Це людина, яка пройшла дуже важкий шлях\”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні перед початком судового засідання.

На її думку, діяльність такого публіциста набуває особливого значення зараз, в умовах войовничого непатріотизму та невігластва. \”Хочеться подякувати Богу за те, що Україна має такого сина, як Іван Дзюба, справжнього Героя України, який заради становлення незалежної України пройшов всі випробування – і радянські репресії, і радянське ув’язнення, він не шкодував ні життя, ні здоров\’я для того, щоб народилася незалежна Україна\”, – додала вона.

Юлія Тимошенко нагадала, що Іван Дзюба був засновником руху в боротьбі за незалежність України. \”Я хочу подякувати йому за його багатолітнє служіння України, за його прекрасні праці, які він подарував світу і Україні. В тому числі це одна з найвизначніших – \”Інтернаціоналізм чи русифікація\”. Я хочу подякувати йому за більш ніж 400 наукових праць, які повністю міняли в тому числі і мій світогляд, які виховували справжніх українців, давали сили для боротьби\”, – підкреслила вона.

Лідер партії «Батьківщина» побажала Івану Дзюбі міцного здоров\’я та здійснення мрії про становлення незалежності України, сильної, демократичної європейської країни.

Попередня

Чинність теперішнього складу Тернопільської обласної ради надалі під питанням

Наступна

Юлія Тимошенко: залякування влади ніколи не змусять мене покинути країну