• 20 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко: залякування влади ніколи не змусять мене покинути країну

Лідер партії \”Батьківщина\”, екс-прем\’єр-міністр України Юлія Тимошенко розцінює вчорашню спробу влади змінити їй міру запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту як випробовування на міцність та намагання залякати, повідомляє сайт Юлії Тимошенко.

\”Ви знаєте, що була зроблена спроба мого арешту, про що клопотали прокурори Я думаю, що вони таким чином випробовують мене на міцність і перевіряють, чи не виникне у мене страх перед мафією. Але злякався Янукович і відмінив своє доручення мене арештовувати під тиском світової спільноти, під тиском думки народу України. Злякалася не я, а він\”, – сказала Юлія Тимошенко журналістам після судового засідання, 27 липня.

Лідер партії \”Батьківщина\” наголосила, що такі дії влади жодним чином не змусять її залишити країну. \”Після сьогоднішніх клопотань прокурора про арешт я хочу публічно заявити, що свою країну залишати я не буду, але зроблю все, щоб цю країну залишив Янукович і його оточення\”, – запевнила Юлія Тимошенко.

Як відомо, 27 липня представник сторони державного обвинувачення прокурор Микитенко заявив клопотання про зміну Юлії Тимошенко запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту. Суддя Родіон Кірєєв після годинного перебування у дорадчій кімнаті прийняв рішення залишити клопотання без задоволення.

Попередня

Юлія Тимошенко привітала Івана Дзюбу з ювілеєм

Наступна

Звернення інтелігенції з приводу політичного переслідування Юлії Тимошенко