• 22 Вересня, 2021

Час настав!

ЗАЯВА
Тернопільської обласної організації
Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Арешт лідера опозиції Юлії Тимошенко вкотре підтвердив, що для антиукраїнської влади немає жодних перешкод для встановлення авторитарної системи управління державою.

Ані супротив українського народу, ані позиція світових лідерів, ані відсутність правових підстав не завадили показати, що завтра на місці Юлії Тимошенко може опинитись пересічний українець.

Каральна система, яка є аналогом трійок НКВД, набирає оборотів. Проти простого українця влада виставляє десять озброєних та екіпірованих беркутівців. А як буде потрібно, то на кожного українця знайдеться свій Кірєєв, який не дивлячись людині в очі зможе прийняти рішення про арешт.

Ми заявляємо, що Юлію Тимошенко арештували не тому, що вона порушила закон! А тому, що вона протистояла мафіозним кланам на кшталт «РосУкрЕнерго» та інших. Тому, що вона наважилась протистояти московському наміснику Януковичу. Тому, що встановила ціну на газ нижчу, ніж Янукович. Тому, що її підтримує народ.

Україна втрачає свою державність! Вже завтра українці знову можуть стати кріпаками. Цей процес безповоротний і його потрібно зупиняти негайно.

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» вимагає негайного закриття сфабрикованих кримінальних справ, звільнення з-під варти Юлії Тимошенко та припинення політичних репресій.

Ми закликаємо всіх українців стати на захист демократії та заявити про свій рішучий протест діям влади.

Час настав!

Попередня

Звернення Юлії Тимошенко до українського народу, записане напередодні арешту

Наступна

Рішення суду щодо заборони мітингів під Печерським судом призупинене