• 18 Травня, 2021

Юлія Тимошенко: Я свій шлях обрала самостійно, для мене зміст життя – захистити Україну

Лідер партії \”Батьківщина\” Юлія Тимошенко висловила вдячність всім людям, які її підтримують, а також міжнародній спільноті, яка висловила своє обурення її арештом.

\”Зараз я хочу висловити слова подяки всім українцям, які співчувають мені, які підтримують, приходять зараз до Лук\’янівського СІЗО і до Печерського суду, тим, які кидалися під колеса машини, коли мене вивозили в СІЗО і приміщення Печерського суду. Я хочу подякувати всім, хто молиться, тому що молиться велика кількість людей за Україну, за те, щоб ми мали можливість утримати незалежність України, моляться за мене особисто і інших політв’язнів\”, – сказала Юлія Тимошенко в залі суду, повідомляє її персональний сайт.

Лідер партії \”Батьківщина\” подякувала всім працівникам засобів масової інформації, які висвітлюють події навколо судового процесу.

\”Я хочу також подякувати українським і закордонним журналістам, які за ці декілька днів зробили навіть неможливе, і весь світ і вся Україна знають, що відбувається. Хочу журналістам висловити окрему подяку\”, – додала вона.

Юлія Тимошенко також висловила вдячність всім небайдужим українцям, які живуть і працюють за кордоном.

\”Крім того, я не очікувала такої потужної міжнародної реакції. Я дійсно вважаю, що така реакція, яка була на мій арешт з боку ключових демократичних країн світу, з боку Євросоюзу і лідерів Євросоюзу, з боку Сполучених Штатів, Російської Федерації. Це все говорить про те, що Україну за її європейське майбутнє, за свободу українцям все ж таки в світі борються, і це дуже важливо. Я хочу також сказати теплі слова до української діаспори. До десятків мільйонів українців, які мешкають за межами України, вболівають за країну, які живуть Україною і в серці мають велику любов до України\”, – сказала вона.

На запитання журналістів щодо умов її утримання в СІЗО, Юлія Тимошенко сказала, що вона була готова до такого розвитку подій, і влада не дочекається її скарг.

\”В’язниця – це є в’язниця, які там можуть бути умови? Але я хочу сказати те, що я не ні на що скаржуся, я свій шлях, своє життя обрала самостійно, для мене є змістом життя захистити Україну і побудувати Україну – красиву європейську державу. Те, що зараз відбувається, є випробуванням, але я ніколи не відмовлюся від наміру боротися за європейську перспективу України\”, – додала вона.

Попередня

Світ обурений арештом Юлії Тимошенко

Наступна

Володимир Бойко розповів про останні новини з наметового містечка у столиці (оновлено)