• 28 Липня, 2021

Володимир Бойко розповів про останні новини з наметового містечка у столиці (оновлено)

За словами першого заступника голови Тернопільської обласної організації \”ВО\”Батьківщина\” Володимира Бойка, який перебуває в столиці на акції протесту щодо політичних переслідувань в Україні, сьогодні міліція застосувала силу і спецзасоби до неозброєних людей, які хотіли здійснити мирну ходу Хрещатиком.

\"\"

\"\"

\”Акція мала мирний характер, напередодні було подано заявку, щоб все відбулось в межах чинного законодавства. Заявку було подано народними депутатами від усіх парламентських фракцій національно-демократичного табору, які підписали сьогодні спільну заяву про об’єднання для боротьби з тоталітаризмом. Кількість учасників акції та представників міліції була однакова. Більше того, правоохоронці змушені були поставити в колони майорів, підполковників і полковників. Окрім міліціонерів і беркутівців, задіяний був спецпідрозділ «Ягуар». На Хрещатику, від «Бесарабського ринку» і аж до адмінприміщень Київської міської адміністрації, по обидва боки в кілька колон стояли беркутівці\”, – повідомив Володимир Бойко.

\"\"

За його словами, нещодавно стало відомо, що кількох учасників акції було забрано у «воронки». На щастя з тернопільської делегації правоохоронці не зачепили нікого.

\"\"

\"\"

\”Люди, які брали участь в акції протесту, чули, як командири міліціянтів просили резерв, бо вони не можуть «справитись із ситуацією». По рації їм відповідали, що весь резерв вже задіяно. Ми на власні очі бачили автобуси правоохоронців з інших областей, зокрема, Дніпропетровської. Силами місцевої міліції вони не справились. Тернополяни, які беруть участь в акції, налаштовані рішуче і братимуть участь в акції до її успішного завершення\”, – резюмував заступник голови Тернопільської обласної організації \”ВО\”Батьківщина\”

\"\"

Сьогодні делегація з Тернопілля поселилась в наметовому містечку. Очолює її народний депутат України, голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний.

Під час запису інтерв’ю , до учасників акції підійшли судовиконавці, які нібито мають намір виконати рішення суду щодо заборони проведення акції. Почались переговори з правоохоронцями. Від учасників акції переговори веде Олександр Турчинов. Можливий варіант, що міліція зараз силою буде зносити намети.

 

Попередня

Юлія Тимошенко: Я свій шлях обрала самостійно, для мене зміст життя – захистити Україну

Наступна

Влада може вдатися до силового знесення наметового містечка, – Турчинов