• 21 Жовтня, 2021

Суддя Кірєєв відмовив захисту. Юлія Тимошенко залишається під вартою

Головуючий у судовому процесі з розгляду кримінальної справи Юлії Тимошенко суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв залишив без задоволення клопотання сторони захисту про скасування запобіжного заходу для Юлії Тимошенко у вигляді взяття під варту.

\”Немає підстав для скасування міри запобіжного заходу. У задоволенні клопотання захисника Тимошенко Юлії Володимирівни про скасування міри запобіжного заходу – взяття під варту – відмовити. Постанова оскарженню не підлягає\”, – зачитав постанову суду Родіон Кірєєв.

Суд постановив перенести розгляд судового засідання. Перерву оголошено до 10:00 четверга, 11 серпня.

Як відомо, захисник Юлії Тимошенко Микола Сірий у своєму клопотанні зазначив, що запобіжний захід у вигляді взяття під варту є незаконним, оскільки подання прокурора Лілії Фролової відбувалося із застосуванням неналежного процесуального засобу, повідомляє персональний сайт Юлії Тимошенко.

Зокрема, зазначив адвокат, жодних підстав для зміни міри запобіжного заходу не було. \”Судом не досліджено жодного факту, який можна розцінювати як підстави для зміни запобіжного заходу\”, – констатував сказав Микола Сірий.

Крім того, він заявив, що суддя порушив вимоги КПК під час ухвалення постанови про зміну запобіжного заходу, навівши у постанові не ті обставини, які вказувала у своєму клопотанні прокурор Фролова.

Попередня

Черговий свідок підтвердив правоту Юлії Тимошенко

Наступна

За звільнення Тимошенко взялися польські дипломати