• 9 Грудня, 2021

Юлія Тимошенко: ГПУ намагається \”відредагувати\” картину газової корупції

Лідер партії \”Батьківщина\”, екс-прем\’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Генеральна прокуратура докладає всіх зусиль для того, щоб не можна було з\’ясувати загальну картину корупційних схем в газовій сфері.

\”Вам як судді важливо з\’ясувати всю картину того, що відбувається в країні сьогодні, тому що коли ви будете виносити вирок відносно того, що я нанесла збитки НАК \”Нафтогазу\”, то вам хоча б треба знати, що відбувається тоді і сьогодні з корупцією на вищих щаблях влади, яка прямо впливає на обсяг збитків, які я нібито завдала державі\”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні, звертаючись до суду, повідомляє її персональний сайт.

Юлія Тимошенко вважає неприпустимим роз\’єднання кримінальних справ, порушених стосовно екс-заступника начальника Енергетичної регіональної митниці Тараса Шепітька, екс-голови Держмитниці Анатолія Макаренка, колишнього першого заступника голови правління НАК \”Нафтогаз\” Ігоря Діденка та її власної.

\”Усі ці справи зобов’язані об\’єднати, їх роз\’єднали, я думаю, щоб не зібрати загальну картину безпрецедентної корупції, яка відбувається у вищих ешелонах влади. Тому роз\’єднали ці справи. Тому це питання викликає жвавий інтерес з боку Генеральної прокуратури України\”, – сказала Юлія Тимошенко.

Як відомо, на початку розслідування справи Тараса Шепітька, Анатолія Макаренка і Ігоря Діденка знаходилися в одному провадженні. Згодом справу Ігоря Діденка було виокремлено в окреме провадження. Окремо було порушено і справу стосовно Юлії Тимошенко щодо газових угод.

Попередня

МВС поширює неправдиві повідомлення на замовлення Партії регіонів

Наступна

Громадяни України продовжують звертатися до Печерського суду Києва з проханням звільнити на поруки Юлію Тимошенко