• 9 Травня, 2021

Профспілки вимагають звільнити Юлію Тимошенко з-під арешту

Конфедерація вільних профспілок України та Незалежна профспілка гірняків України вимагають від Печерського суду столиці змінити запобіжний захід для Юлії Тимошенко та звільнити її з-під арешту.

Про це під стінами Печерського суду заявив керівник цих організацій Михайло Волинець.

«Від цих двох профспілкових органів я уповноважений представити в Печерському суді клопотання про зміну запобіжного заходу для Юлії Тимошенко. Крім того, в цих листах ми чітко виклали, яка ситуація була в тій же вугільній промисловості, медицині, освіті – і що відбувається зараз», – повідомив Михайло Волинець.

Звернення від профспілок продемонстрував Віктор Трифонов – депутат Дімітровської міськради Донецької області, голова місцевої організації Незалежної профспілки гірняків, кавалер «Шахтарської слави».

«Я є депутатом міста, яке в свій час висунуло Віктора Януковича на звання почесного жителя міста. Я б хотів сказати своєму земляку, щоб він подумав, що він є президентом не якоїсь окремої області чи регіону, а президентом України. І переслідувати свого політичного конкурента-жінку, я вважаю, принаймні непорядно», – заявив Віктор Трифонов.

Він додав, що побував на засіданні Печерського райсуду столиці у справі Тимошенко.

«Ми будемо все робити для того, щоб Юлія Тимошенко мала законне право на захист, а вся країна прекрасно розуміє: якщо такого права у неї не буде, значить ніхто не повірить у вирок, якими б красивими фразами він не був викладений», – повідомив Віктор Трифонов.

Попередня

Міліція залякує учасників мітингу біля Печерського райсуду

Наступна

Тернополяни бажають здоров’я та перемоги Юлії Тимошенко, а владі та Кірєєву втікати з України, поки не пізно