• 22 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко: Генпрокуратура сфабрикувала справу, а суд фальсифікує її матеріали

Лідер партії \”Батьківщина\”, екс-прем\’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що письмові докази, зачитані, 22 серпня в судовому засіданні, вказують на те, що матеріали кримінальної справи фальсифікувалися навіть після передачі з Генеральної прокуратури до Печерського суду.

\”Для прикладу: 203 і 204 аркуші – це абсолютно пусті, незаповнені протоколи, на які ми вказували вам, ще коли тільки починали говорити про порушення кримінальної справи проти Нечвоглода. Зараз ви читаєте протоколи, яких немає в справі. Тут повністю незаповнені протоколи, пусті аркуші підкололи в справу. А ви їх читаєте, як те, що я відмовилася їх підписувати. Це значить, що після того, як матеріали прийшли в суд, продовжувалася робота над ними, їх фальсифікували\”, – сказала Юлія Тимошенко у судовому засідання під час читання письмових доказів у справі.

Зокрема, сторона захисту констатувала, що у матеріалах справи виявлені помітки, що Юлія Тимошенко нібито відмовлялася брати участь у підготовці експертизи в рамках порушеної стосовно неї кримінальної справи. \”Я ніколи не відмовлялася від участі у підготовці експертизи, нас позбавляли цього права. Експертизи проведені без інформування нас, що вони проводилися. Просто сфальшували матеріали справи, явно сфальшували\”, – сказала екс-прем\’єр.

На це суддя Родіон Кірєєв відповів, що \”суд оголошує матеріали справи такими, які вони є\”.

Юлія Тимошенко зазначила, що ще раніше її захист робив заяву про злочин стосовно слідчого Генеральної прокуратури Нечвоглода, який \”вклеїв у справу пусті протоколи\”.

Юлія Тимошенко підкреслила, що якщо представники Генпрокуратури після передачі матеріалів справи до суду мають можливість вносити до них правки, \”значить, хтось їм дозволяє це робити\”.

Сторона захисту заявила про розбіжності у матеріалах справи, які зачитуються суддею Родіоном Кірєєвим, та фотокопіями, які були надані захисту. \”Це безпрецедентні порушення, які несумісні з нормальним розглядом справи\”, – заявила Юлія Тимошенко.

Попередня

Дякуємо!

Наступна

Голова РДА особисто складатиме розклад уроків в школах Лановеччини?!