• 29 Червня, 2022

Олександр Турчинов: Сьогодні найстрашніший злочин – перебування в опозиції до влади

Про це, 1 вересня в вечірньому ефірі «5 каналу» заявив Перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Для того, щоб людину саджати за грати, потрібно, щоб вона скоїла хоча б якийсь злочин. Сьогодні ж провиною і злочином є перебування в опозиції», – сказав він.

Турчинов нагадав, що на допити до Генпрокуратури викликали сотні опозиціонерів, які брали участь в мирній ході на День Незалежності.

«В той час, коли жодного генерала, з тих хто давав наказ незаконно блокувати мирну ходу людей, не викликали і не викличуть», – додав він.

На питання, чи можливий сьогодні діалог з владою, Олександр Турчинов наголосив, що неможливо говорити про будь-який діалог з людьми, які, монополізувавши владу, використовують її для власного збагачення, «які ведуть країну в нікуди, які ув’язнили лідера опозиції з політичних мотивів».

«Неможливий діалог, коли в країні є політв’язні, коли до Юлії Володимирівни не пускають лікаря, коли для життя Луценка є небезпека, а його продовжують тримати за гратами», – наголосив він.

«Ви подивіться, мільйони людей зубожіють, а спонсори Партії регіонів, такі як Фірташ, збільшують свої статки за рік за рахунок українців на 540%. Про який діалог в такій ситуації може йти мова?!», – додав Олександр Турчинов.

Він зазначив, що єдиним виходом із глухого кута, в який сьогодні насильно загнали Україну, є негайне звільнення політв’язнів та проведення дострокових виборів президента і парламенту.

«Ми змогли країну врятувати в 2004 році, переконаний, що зможемо і в 2011», – резюмував Турчинов.

Попередня

Зі святом, дорогі друзі!

Наступна

Активісти Збаразької «Батьківщини молодої» подарували комп’ютер сільській школі