[an error occurred while processing the directive]

Тернопільська «Батьківщина» переходить на новий етап опозиційної діяльності

Враховуючи безпрецедентні події, які відбуваються у Печерському райсуді міста Києва, Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина» підсилює своє представництво у наметовому містечку, що в столиці.

«Ми розуміємо, що влада може припинити судилище над Тимошенко вже цього тижня та винести вирок. Зрозуміло, що у судовому рішенні правової позиції не буде. Воно буде ґрунтуватися лише на політичній доцільності. У зв’язку із цим ми згорнули намети поблизу Тернопільської ОДА. На сьогодні вони виконали свою інформативну функцію», – зазначив перший заступник голови ТОО ВО «Батьківщина» Володимир Бойко.

Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина» не завершує своєї боротьби за демократичні цінності. Відтепер значна кількість тернополян і жителів області братимуть участь в масштабних протестних акціях в місті Києві.

За словами В. Бойка, обласні організації партій, що ввійшли до Комітету опору диктатурі узгодили спільну позицію про виставлення наметів на Театральному майдані у вересні місяці. Тому, жителі обласного центру і надалі зможуть отримувати оперативну інформацію щодо правдивої політичної ситуації.

[an error occurred while processing the directive]