[an error occurred while processing the directive]

Чергова байка міськради, або коли на Тарнавського поремонтують дороги?

Проблема вкрай занедбаного стану доріг та прибудинкових територій набуває все глобальнішого та критичного характеру. Замість того, щоб хоча б частково вирішувати наболіле, міська влада Тернополя продовжує обіцяти та обдурювати тернополян.

\"\"

«Про свою проблему мені розповіли мешканці будинку за адресою вул. Г.Тарнавського, 12, що у місті Тернополі.

Суть питання полягає в тому, що вже черговий раз міська влада їм обіцяє провести ремонт прибудинкової території.

І в черговий раз – не виконує своїх обіцянок. Тобто свідомо вводить людей в оману.

Пані Олександрою Гумен (на фото), жителькою згаданої вулиці, передано два листи, в яких відповіді громадянам носять цілком протилежне тлумачення.

Для прикладу, витяги з обох листів:

Лист № 1225 від 12.03.2011р. : «…Виконання робіт з капітального ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкової території вказаного будинку передбачено проектом плану капітального ремонту житлового фонду на 2011р.»

Лист №5385 від 25.08.2011р.:«…виконання робіт з капітального ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкової території будинку за адресою вул.Генерала М.Тарнавського, 12 не передбачено титульним списком капітального ремонту житлового фонду на 2011р.».

Виходить, ще у березні поточного року кошти на ремонт дороги все таки були, але до вул. Тарнавського вони так і не дійшли, мабуть, у кабінет міськради «заблукали». «Заблукали», як кажуть, на довго, бо в серпні, у відповідь на повторне звернення громадян виявилося, що коштів «не передбачено». От і робіть висновки …

Звертаючись до представників влади, хочеться вірити, що міська влада з третьої спроби таки дослухається до проблем жителів Тарнавського, 12, а в управлінні житлово-комунального господарства наведуть порядок. І, можливо, все таки знайдуть ті передбачені кошти, які «заблукали»…?»

Член Тернопільської міської організації «ВО «Батьківщина»

Тарас Білан

[an error occurred while processing the directive]