[an error occurred while processing the directive]

Правозахисники вважають вирок Тимошенко безпідставним

Міжнародні правозахисні організації Amnesty International та Human Rights Watch вважають вирок Юлії Тимошенко безпідставним і політично вмотивованим.

\”Ми вважаємо, що переслідування Юлії Тимошенко є політично вмотивованим\”, – заявив сьогодні глава російського відділення Amnesty International Сергій Нікітін.

Він сказав, що Amnesty International стежила за судовим процесом проти Тимошенко і вивчала обвинувачення, висунуті проти українського екс-прем\’єра.

\”Ті злочини, в яких вона обвинувачується, не є міжнародно визнаними. Ми розглядаємо це як спробу ввести кримінальну відповідальність за якісь нормальні політичні рішення. Застосування 365 статті (Кримінального кодексу Україні) – все це, з нашої точки зору, є нелегітимним\”, – сказав Нікітін.

\”Ми говорили під час її утримання під вартою, що утримання під вартою за цими звинуваченнями є довільним. Ми вважаємо, що це довільне затримання та ув\’язнення, і що вона повинна бути звільнена\”, – заявив представник Amnesty International.

\”У нас є занепокоєння з приводу цього вироку. У нас є відчуття вибірковості процесу проти Юлії Тимошенко\”, – заявила \”Інтерфаксу\” у вівторок глава московського відділення Human Rights Watch Анна Севортьян.

За словами Севортьян, правозахисники ставлять під сумнів докази того, що Тимошенко \”особисто отримувала якісь преференції, і був мотив особистої вигоди\”.

Інтернетогляд

[an error occurred while processing the directive]