• 29 Червня, 2022

Якби влада і місцеві чиновники працювали як вчителі, ми жили б в іншій країні, – Томенко

Заступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко заявив сьогодні з трибуни парламенту, що вчителі, з якими він зустрічався у Черкаській та Полтавській областях, попросили «передати вітання» прем’єр-міністру і міністру освіти і науки, молоді та спорту.

Політик розповів, що освітяни на місцях до сих пір обговорюють ІІІ Всеукраїнський з’їзд працівників освіти, який проводився так утаємничено, що з кожною людиною проводили співбесіду для допуску у його участі, але те, що вчителі почули, що відбувалося на з’їзді, за його словами, перевищило всякі межі сподівань.

«Про нашу владу можна сказати, що вони безмежно і страшно далекі від народу», – сказав Микола Томенко.

«Якщо вони вірять, що вчитель в Україні отримують 2 тисячі 530 гривень, то вони ображають цих людей, якщо вони вірять, що сьогодні директори отримують ледь не три тисячі, то вони помиляються, якщо вони вірять, що сьогодні вчителі, як сказав прем’єр-міністр виховують негідників, то вони не поважають цих вчителів», – пояснив Віце-спікер.

«Негідники сидять в іншому місці. Негідники це ті, які готують документи прем’єр-міністру про нереальні зарплати, негідники це ті, які заставляють вчителів брати відпустку за власний рахунок, бо вони не здатні заплатити їм ту тисячу-півтори, яку вчителі реально отримують», – додав Микола Томенко.

Віце-спікер також наголосив, що вчителі сьогодні говорять про непідготовленість шкіл до зими. Він розповів, що там, де школи опалюються вугіллям, до сьогодні не проведені тендери і багато сільських шкіл досі не опалюються.

«Я хотів від імені опозиції подякувати вчителям і особливо сільським вчителям, які сьогодні і батьки, і вихователі, і організатори художньої самодіяльності, і організатори спорту, – все сьогодні на них тримається», – підкреслив політик.

«Якби влада і місцеві чиновники працювали як вчителі, ми жили б в іншій країні», – підсумував Микола Томенко.

www.byut.com.ua

Попередня

Володимир Сергійчук: «Не зважаючи на всі спроби чинної влади – відсунути Україну на узбіччя історії, їм це не вдасться…»

Наступна

Як і чи покарають в Адміністрації Президента дерибанщиків землі на Тернопільщині?