• 6 Серпня, 2021

Фракція «БЮТ-Батьківщина» закликає громадян висловити рішучий протест владі на акціях протесту

Про це заявив народний депутат Юрій Одарченко, сьогодні, 16 листопада з парламентської трибуни.

Він заявив, що вчора, не проголосувавши закон про декриміналізацію статті 365 Кримінального кодексу, Янукович втратив шанс продемонструвати світовій спільності, що Україна дійсно є європейською державою, чітко виконує закони, проголосовані парламентом, зокрема, про засади зовнішньої політики, де чітко прописано, що Україна обирає європейський вимір.

«У всіх було сподівання, що президент України Янукович, який запевняв європейські держави, що він будує демократичну країну, виконає рекомендації Європарламенту щодо необхідності припинення політичних репресій в Україні та звільнення політичних в\’язнів, але він боїться опозиції і хоче сформувати таку систему, при якій він буде знаходитись при владі багато років», – підкреслив депутат.

Одарченко заявив, що сьогодні вже можна чітко сказати, що владу в Україні захопило організоване злочинне угрупування, яке називається Партія регіонів, на чолі з Віктором Януковичем.

За словами Юрія Одарченка, системне нехтування законами, ґвалтування Конституції з боку влади призвело того, що в Україні не існує жодної незалежної гілки влади, оскільки всі владні структури підпорядковані одній людині – Януковичу.

«Верховна Рада перетворилась на цех, де більшість штампує потрібні йому закони та постанови, Конституційний суд перетворився на ескорт-агентство, яке беззастережно обслуговує Януковича, правоохоронні органи остаточно перетворились на каральні, судова система після так званої судової реформи стала інструментом репресій. У цивілізованому світі це називається конституційним переворотом з метою узурпації влади і вважаться найтяжчим злочином», – підкреслив народний депутат.

Одарченко також зазначив, що якщо громадяни не реагуватимуть на це свавілля влади, то маховик репресій, який сьогодні стосується Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, завтра торкнеться кожного українця.

www.byut.com.ua

 

Попередня

Авторитаризм легалізувався в країні цілком і повністю

Наступна

Дорогі студенти!!!