• 29 Червня, 2022

Кірєєв відмовив клопотанням стосовно Юлії Тимошенко Уповноваженому Верховної Ради з прав людини

Саме в день свого побачення з Юлією Тимошенко, 21 листопада Ніна Карпачова надіслала лист-відповідь на ім’я голови депутатської фракції «БЮТ-Батьківщина» у Верховній Раді Івану Кириленку…

Нагадаємо, що побувавши у СІЗО без попепередження, 21 листапада Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова підтвердила вкрай важкий стан здоров’я Юлії Тимошенко.

«Стан Тимошенко вкрай тяжкий, вона не могла піднятися з ліжка, коли спілкувалася зі мною. Вона потребує обстеження та лікування поза межами СІЗО. Крім того, я вважаю абсолютно неможливим проведення слідчих дій в камері СІЗО, це єдиний випадок за часів незалежності України», – наголосила Уповноважений Верховної Ради з прав людини.

Народні депутати партії ВО «Батьківщина» декілька тижнів тому зверталися з клопотанням відвідати Юлію Володимирівну в СІЗО. Саме в день свого побачення з Юлією Тимошенко, 21 листопада Ніна Карпачова надіслала лист-відповідь на ім’я голови депутатської фракції «БЮТ-Батьківщина» у Верховній Раді Івану Кириленку, де йдеться, що Кірєєв: «…на жаль, не знайшов підстав для для надання народним депутатам України дозволу на побачення з Юлією Тимошенко».

До вашої уваги копія документу:

\"\"

\"\"

Попередня

Василь Деревляний виступить в ефірі ТТБ

Наступна

Президент ЄНП привітав Юлію Тимошенко з днем народження