• 25 Травня, 2022

Президент ЄНП привітав Юлію Тимошенко з днем народження

Президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс привітав Юлію Тимошенко з днем народження і побажав їй сили, стійкості, а також якнайшвидшого одужання.

«Я захоплююсь Вашою мужністю, Вашим сильним духом та відданістю європейським демократичним цінностям. Я хочу побажати Вам сили та стійкості, а також якнайшвидшого одужання», – йдеться у вітанні.

«Зрозуміло, що у теперішній ситуації, можливо, і немає приводів для святкування, але будьте впевнені, що я ціную Вашу відданість європейському вибору України, та разом із багатьма іншими я продовжуватиму публічно засуджувати вибіркове переслідування членів української опозиції, прикладом якого є суд над Вами та нещастя, яких Ви зазнали», – зазначається у листі.

Президент ЄНП обіцяє продовжувати закликати український народ боротись за демократію та верховенство права в Україні.

«Без перебільшення, я вкрай стурбований та розчарований поточною ситуацією у Вашій країні», – наголосив Вільфред Мартенс.

Європейська народна партія є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 74 партій-членів з 39 країн, 17 голів країн-членів ЄС та 6 голів країн, які не є членами ЄС, 13 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

www.byut.com.ua

 

Попередня

Кірєєв відмовив клопотанням стосовно Юлії Тимошенко Уповноваженому Верховної Ради з прав людини

Наступна

«Батьківщина» висловлює співчуття родині Богоносів