• 9 Травня, 2021

Стан здоров\’я Юлії Тимошенко різко погіршився

Про це сьогодні, 29 повідомив журналістам захисник Ю.ТИМОШЕНКО Сергій ВЛАСЕНКО біля Лук’янівського СІЗО.

«Станом на вчорашній вечір, тому що я бачив останній раз Юлію Володимирівну вчора, о шостій годині вечора, стан ТИМОШЕНКО різко погіршився, незважаючи на заяви ЯНУКОВИЧА про те, що їй нібито було надано якусь медичну допомогу», – сказав С.ВЛАСЕНКО.

Він наголосив, що станом на вчора екс-прем’єру не надали жодної медичної допомоги.

«Крім цього, у ТИМОШЕНКО з’явилися нові симптоми хвороби. В неї час від часу стаються запаморочення, в неї йде кров з носа, в неї терпне ліва рука», – наголосив С.ВЛАСЕНКО.

Він зазначив, що консультувався з лікарями стосовно цих симптомів, і йому пояснили, що вони можуть бути пов’язані з порушеннями функцій серця.

«Це викликає в нас величезне занепокоєння. Тому що в мене є глибоке переконання, що жива ТИМОШЕНКО ЯНУКОВИЧУ не потрібна. Тому, після вчорашньої заяви Президента Віктора ЯНУКОВИЧА, я вважаю, що він несе особисту відповідальність за стан здоров’я ТИМОШЕНКО. Тому що за його вказівкою їй не надають медичної допомоги. За його вказівкою її перевели в іншу камеру, за його вказівкою її відволокли до Київської обласної клінічної лікарні», – сказав С.ВЛАСЕНКО.

Також адвокат повідомив, що Юлії ТИМОШЕНКО до цього часу не надали результати обстеження, яке було зроблене ще 6 днів тому.
 
«Юлія ТИМОШЕНКО вже втретє зверталася з проханням надати їй результати рентгену та МРТ, але ці результати, які робляться максимум впродовж дня, їй до цього часу не надали. І в мене є підозри, що з цими результатами проводять маніпуляції», – сказав Сергій ВЛАСЕНКО.
Інтернетогляд

Попередня

США та ЄС вже поставили Україну на один щабель з Білоруссю

Наступна

\”Батьківщина молода\” продовжує об’єднувати молодь Тернопільщини