• 16 Жовтня, 2021

Влада у тюрмах знищує своїх політичних опонентів

Суддя апеляційного суду Олена Сітайло навіть не приховувала, що це не вона писала рішення, яке озвучила в кінці вчорашнього засідання у справі Юлії Тимошенко.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив Перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.
 
За його словами, суддя під час розгляду апеляції «поводила себе неадекватно».
 
«Для розгляду найпростіших питань на початку засідання вона брала перерви по півтори-дві години, а для вирішення справи по суті та його оформлення їй знадобилось менше часу ніж для того, щоб його прочитати», – сказав Турчинов.
 
Крім того, він зазначив, що попри те, що у представників прокуратури не було жодного юридичного аргументу стосовно необхідності подальшого утримування Юлії Тимошенко за ґратами, та незважаючи на ті аргументи, які навів захист, «суддя не задумуючись прийняла рішення залишити хвору людину у СІЗО».
 
«Ненадання фахової медичної допомоги Юлії Тимошенко, Юрію Луценку та Валерію Іващенку свідчить про те, що це схема знищення, яку відпрацювала ця влада по відношенню до своїх опонентів», – підкреслив Турчинов.
 
«На жаль, незважаючи на заяви європейської спільноти, США, незважаючи на резолюції Європейського парламенту, ця чорна справа в Україні продовжується», – підсумував він.

Попередня

Олександр Турчинов: Існує реальна загроза життю і здоров’ю Юлії Тимошенко

Наступна

Фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагає допустити до Юлії Тимошенко лікарів