• 8 Грудня, 2021

Турчинов: Влада намагається знищити лідера опозиції

Вчорашнє безпрецедентне рішення Шевченківського райсуду про взяття під варту вже заарештовану Юлію Тимошенко свідчить про те, що влада намагається фізично знищити лідера опозиції.

Про це заявив Перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов сьогодні під час прес-конференції.
 
За його словами, влада, відчувши «гостру небезпеку для існування їхніх фальшивих справ, і, порушуючи здоровий глузд, Конституцію та законодавство, звернулась до Шевченківського суду, щоб вдруге заарештувати вже заарештовану Юлію Тимошенко».
 
«Вчора протягом 12 годин відбувалось камерне судочинство – це, мабуть, перше в історії України, юриспруденції судове засідання в камері, де лежить хвора людина», – сказав він.
 
Крім того, Турчинов зазначив, що влада стає в Україні не просто не прогнозованою – влада стає небезпечною в своїй жорстокості та аморальності.
 
«Припинити політичні репресії в Україні, повернутись до європейського шляху розвитку нашої держави можливо лише одним шляхом усунувши Януковича і Ко від влади», – резюмував політик.

Попередня

Василь Деревляний направив черговий запит до Генпрокуратури для того, щоб повернути Тернополю понад 5 мільйонів

Наступна

Василь Деревляний: Ми солідарні з представниками опозиційних демократичних сил Росії, адже у нас з ними спільна мета – побороти провладні злочинні режими у своїх країнах