• 9 Травня, 2021

Співчуття у зв’язку із трагічною автокатастрофою у Рівному

Партія «Батьківщина» висловлює співчуття у зв’язку із трагічною автокатастрофою у Рівному, внаслідок якої постраждав наш соратник, друг і колега, прес-секретар обласної партійної організації Володимир Попик, а його дружина, яка перебувала на 8-му місяці вагітності, загинула на місці.

Ми шоковані і не можемо отямитися від усвідомлення горя, яке раптово прийшло у щасливу родину, в молоду сім‘ю, що готувалася до народження маленького дитятка і будувала плани на життя. Те , що трапилося, – настільки несправедливо і жорстоко, що хочеться кричати від болю.

І як би зараз всім нам не було важко зберегти віру у життя, бажаємо рідним, друзям і колегам підтримати Володимира і одне одного.

Володю, ми тебе любимо і тримаємо кулаки. Одужуй. Як би не було важко – пам’ятай, у найважчі хвилини Господь дає нам сили вистояти і не зламатися.

Ми з тобою.

Номер розрахункового рахунку для допомоги постраждалій родині: Приватбанк, № 5457092026474050, отримувач Попик Сергій Володимирович.  Наперед щиро дякуємо всім благодійникам!

 

Попередня

Заява прес-служби ТОО ВО «Батьківщина»

Наступна

Олександр Турчинов: Опозиція демонструє приклад реального об‘єднання