• 4 Серпня, 2021

Юлія Тимошенко втратила свідомість після лікування тюремників, – Олександр Турчинов

Юлія Тимошенко близько 2 годин перебувала в непритомному стані і їй не надавали медичну допомогу.
Про це на прес-конференції повідомив Перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

Він заявив, що захиснику лідера опозиції, народному депутату Сергію Власенку лише сьогодні вдалося зустрітися з Юлією Тимошенко і з’ясувати всі обставини.

«6 січня, приблизно о 22:30, Юлія Тимошенко одразу після прийому ліків у зв’язку із захворюванням на ГРВІ, які їй надали представники колонії, втратила свідомість», – повідомив Турчинов.

«Протягом 20 хвилин її співкамерниця намагалась достукатись у двері, щоб до камери прибули медичні працівники. Вона безперервно стукала і просила відчинити, при цьому у камері ведеться цілодобове спостереження за Юлією Тимошенко», – додав він.

Олександр Турчинов зазначив, що лише згодом двері камери відчинили і охоронці викликали медичних працівників колонії.

«Лише після опівночі лікарі змогли вивести Юлію Володимирівну із того стану, в якому вона перебувала весь цей час», – сказав він, додавши, що весь цей час тиск у Юлії Тимошенко був 60 на 40.

Турчинов повідомив, що лише після цих заходів до колонії були викликані представники Міністерства охорони здоров’я, які близько другої ночі провели консиліум і прийняли рішення обстежити екс-прем’єра в клінічних умовах.

Перший заступник голови партії «Батьківщина» не виключає, що лікарі спеціально дали Юлії Тимошенко ліки, які спричинили таку реакцію і призвели до втрати свідомості.

«Ми вважаємо, що саме за колючим дротом, куди керівництво країни заховало лідера опозиції, відбувається вбивство лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко», – резюмував Олександр Турчинов.

http://byut.com.ua

 

Попередня

Ізолювавши Тимошенко від політичного життя, очільники країни розв’язали собі руки

Наступна

Життю Юлії Тимошенко загрожує реальна небезпека, – заява фракції «БЮТ-Батьківщина»