• 20 Вересня, 2021

Життю Юлії Тимошенко загрожує реальна небезпека, – заява фракції «БЮТ-Батьківщина»

У п’ятницю, 6 січня, приблизно о 22.30 Юлія Тимошенко раптово втратила свідомість відразу після прийому ліків, які їй надали працівники колонії у зв’язку із захворюванням на ГРВІ.

Співкамерниця Юлії Тимошенко почала грюкати у двері, намагаючись викликати допомогу. Незважаючи на постійний відеонагляд в камері, який, за словами пенітенціарної служби, встановлений для безпеки ув’язнених, лише через 20 хвилин двері камери відчинилися і до неї прибули тюремні медики, які почали реанімаційні заходи для того, щоб повернути Юлію Тимошенко до життя.

Остаточно вивести лідера партії «Батьківщина» з критичного стану лікарям вдалося тільки після опівночі. Протягом більше ніж 2 годин тиск у Юлії Тимошенко був катастрофічно низьким і складав 60/40.

О другій годині в ніч на 7 січня був терміново скликаний консиліум, який призначив проведення клінічного обстеження. Саме тому наступного дня Юлію Тимошенко було терміново вивезено до харківської лікарні, де було зроблено інструментальні дослідження (рентген, МРТ, КТ) та взято аналіз крові.

Офіційної відповіді про причини втрати свідомості комісія МОЗ так і не надала, приховавши цей факт та традиційно дезінформувавши громадськість про «задовільний» стан здоров’я Юлії Тимошенко.

У зв’язку з цим лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко подала заяву на ім’я керівництва Качанівської колонії з проханням більше не допускати до неї лікарів, надісланих Міністерством охорони здоров’я.

Мотивація Юлії Володимирівни очевидна: ті люди, яких надсилає МОЗ, є гестапівськими лікарями. Вони приходять не щоб лікувати, а щоб виконати черговий цинічний наказ влади і відрапортувати про стабільний стан здоров’я Юлії Тимошенко, яку президент Янукович намагається вбити за колючим дротом.

Ми, фракція «БЮТ-Батьківщина», вважаємо, що інцидент із втратою свідомості після прийому ліків є актом фізичного знищення лідера опозиції за прямою вказівкою президента Віктора Януковича. Для цього грубо і цинічно використовуються тюремники та медичний персонал, які замість об’єктивного встановлення діагнозу, лікування та чесного інформування про те, що відбувається за стінами в’язниці, за наказом згори розповідають нісенітниці та побрехеньки, приховуючи, що життя лідера опозиції у реальній небезпеці.

Фракція вимагає негайно викликати на завтра до Верховної Ради України керівника Пенітенціарної служби для надання пояснень про події, що відбувалися у Качанівській колонії в ніч з 6 на 7 січня 

Крім того, ми вимагаємо, щоб до Юлії Володимирівни Тимошенко були негайно допущені незалежні міжнародні медичні фахівці, які б реально оцінили стан здоров’я Юлії Тимошенко, визначили причини різкого погіршення стану її здоров’я, встановили діагноз і провели адекватне лікування.

«БЮТ-Батьківщина» вимагає негайно звільнити Юлію Тимошенко та припинити політичні репресії в Україні.

Україні – волю!

Юлі – волю!

Попередня

Юлія Тимошенко втратила свідомість після лікування тюремників, – Олександр Турчинов

Наступна

Лановеччина з бюджетом: для голови райдержадміністрації автомобіль, для голови райради 50% надбавка до зарплати, а для людей – виживання