• 12 Квітня, 2021

СБУ відмовляється дізнаватись, звідки в обласній адміністрації з’явився скандальний джип… Прикривають Хоптяна і Цимбалюка?

Управління СБУ України в Тернопільській області всього один день розглядало депутатське звернення Василя Деревляного з приводу походження автомобіля Toyota Land Cruiser, яким користувався голова облдержадміністрації Валентин Хоптян.

5 січня Василь Деревляний звернувся із депутатським зверненням до начальника Управління СБУ України в Тернопільській області І.О.Вінницького з приводу з’ясування обставин, за яких голова облдержадміністрації отримав в користування скандальний позашляховик, адже, в цьому прямо вбачаються ознаки корупції.

Тим не менше, Служба безпеки відмовилась з’ясовувати ці обставини навіть не зважаючи на те, що питання корупції прямо віднесені законодавством до її компетенції.

\"\"

Розглянувши депутатське звернення Василя Деревляного в надзвичайно короткі строки, виконуючий обов’язки начальника Управління СБУ в Тернопільській області В.Іванюк повідомив, що СБУ не займається цим питанням.

\"\"

Такі дії Служби безпеки є незрозумілими, оскільки спецслужба нехтує своїми прямими обов’язками і фактично «прикриває» губернатора Хоптяна.

Сьогодні, 13 січня, у Верховній Раді України було виголошено депутатський запит Василя Деревляного до Генерального прокурора України з приводу скандального ДТП в Хмельницькій області.

Одночасно направлено депутатське звернення до Президента України Віктора Януковича з приводу неприпустимості перебування Валентина Хоптяна на посаді голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

Попередня

«ПОЛІПШЕННЯ ЖИТТЯ» … ЗНОВУ ВІДКЛАДАЄТЬСЯ, АЛЕ ЛИШЕ ДЛЯ НАРОДУ

Наступна

Спільними зусиллями жителів с. Галущинці та представників «Батьківщини» вдалося вберегти декілька районів Тернопільщини від екологічного лиха