• 26 Січня, 2022

Євгенія Тимошенко: Мою маму намагаються знищити фізично

Нинішній режим не лише позбавив свободи і можливості займатися політичною діяльністю Юлію Тимошенко, а й намагається знищити її фізично і морально.

Про це заявила сьогодні донька лідера опозиції Євгенія Тимошенко під час круглого столу: \”Криза прав людини в Україні: катування та тортури, як негативна складова діяльності сучасної правоохоронної системи\”.

\”Я ніколи не думала, що колись у своєму житті зіткнусь з проблемою знущання та тортур у закладах пенітенціарної системи\”, – сказала Тимошенко, додавши, що влада в Україні зараз застосовує середньовічні методи розправи з політичними опонентами, які стали схожі на інквізицію.

Вона наголосила, що сьогодні від порушення прав людини та тортур у правоохоронній системі не застрахований ніхто.

\”Страшну правду про те, яка дикість сьогодні відбувається в українських судах та за стінами тюрем, я дізналась після арешту своєї мами\”, – зазначила Євгенія.

За її словами, незважаючи на те, що вирок її мамі засуджує увесь світ, вже понад шість місяців їй не надається кваліфікована медична допомога, вона переживає жахливий біль, не може вставати з ліжка, а діагнози МОЗ фальсифікуються владою. При цьому лікарі, які не хотіли підписувати невірні діагнози, потрапили під тиск прокуратури.

\”Діагнози і зараз продовжують фальсифікувати, а здоров\’я мами продовжує погіршуватися, вже три місяці вона не може підвестися з ліжка. Влада приховую реальний стан здоров’я моєї мами, а всі наші прохання ігноруються\”, – заявила Євгенія.

Вона також розповіла, що зараз, коли Юлію Тимошенко мають оглянути незалежні канадські і німецькі лікарі, влада шантажує її маму, не надаючи їй знеболююче, вимагаючи, щоб вона погодилась на участь у цій комісії представників МОЗ України.

Донька Юлії Тимошенко сподівається, що у понеділок її маму оглянуть незалежні лікарі, які зможуть вперше надати правдиву інформацію про стан її здоров\’я.

Євгенія Тимошенко також обурилась нелюдським ставленням до її мами, оскільки, знаючи про важкий стан здоров\’я, слідчі ГПУ і СБУ постійно проводять багатогодинні слідчі дії, а 7 і 8 грудня «її судили прямо у камері, лежачу, понад 12 годин і не давали знеболююче».

Євгенія також назвала аморальним відеозйомки, здійснені у камері та розповсюджені у Інтернеті.

Наразі, за її словами, психологічний та моральний тиск посилюється: продовжується переслідування її батька Олександра Тимошенка та дідуся, який переніс два інсульти та \”може буквально померти після чергового допиту\”.

\”Я не юрист і не спеціаліст з прав людини, але я бачу, що не тільки проти моєї мами, а й проти інших невинуватих людей здійснюються злочини: людей принижують, насильно примушують зізнаватися у тому, що вони не здійснювали, відмовлятися від політичної позиції. Наше суспільство має боротися з такою системою всіма способами та ліквідувати її\”, – закликала Євгенія.

У круглому столі, організованому \”Українським юридичним товариством\”, взяли участь відомі юристи, правозахисники, політологи, медики, дипломати.

http://byut.com.ua

Попередня

Українську владу чекає повна міжнародна ізоляція, – заява фракції «БЮТ-Батьківщина»

Наступна

Заява фракції «БЮТ-Батьківщина» стосовно запланованої діючим режимом передачі духовних святинь українського народу одній з релігійних конфесій