• 30 Липня, 2021

Заява фракції «БЮТ-Батьківщина» у Верховній Раді України

Заява озвучена сьогодні, 23 лютого з парламентської трибуни народним депутатом Юрієм Одарченко:

\”У розпорядження фракції «Блоку Юлії Тимошенко – «Батьківщина» надійшов лист від лікаря Петра Куйтана з Канади, котрий був членом делегації канадських лікарів, що проводили незалежне обстеження незаконно ув’язненої Юлії Тимошенко.
 
У своєму листі канадійський лікар, уповноважений Міністерством зовнішніх зв’язків Канади бути членом групи медиків, які проводили незалежне медичне обстеження, повністю дезавуйовує усі заяви української влади про задовільний стан здоров’я Юлії Тимошенко.
 
Усі пам’ятають, що українська влада поширила відверто брехливу інформацію про те, що Юлія Тимошенко відмовилась від надання крові для проведення відповідного аналізу лікарям, що проводили її обстеження.
 
У своєму листі лікар, який прибув на запрошення української влади, чітко сказав:   «Владні чиновники заборонили збирання будь-яких необхідних зразків для аналізу». «Будь-які заяви представників влади про те, що Юлія Тимошенко відмовилась від проведення аналізів, є неправдою».
 
Найбільшу нашу тривогу викликає те, що влада заборонила проводити токсикологічні аналізи Юлії Тимошенко, продовжуючи вводити їй невідомі обезболюючі апарати. При цьому, коли Юлія Тимошенко в ніч з 6 на 7 січня 20 хвилин пролежала без свідомості, влада намагалась це заперечувати.
 
Більше того, відповідно до листа лікаря Куйтана, українська влада відверто погрожувала йому кримінальним переслідуванням у випадку взяття зразків для необхідних аналізів.
 
Лист лікаря Куйтана остаточно підтвердив найстрашніші підозри нашої політичної сили – влада намагається фізично знищити Юлію Тимошенко у Качанівській колонії.
 
З огляду на викладену інформацію у листі, а також той факт, що лікарі з Канади були уповноважені Міністерством закордонних справ Канади проводити незалежне медичне обстеження Юлії Тимошенко – фракція «Блоку Юлії Тимошенко – «Батьківщина» негайно вимагає:
 
1. Невідкладно заслухати у Верховній Раді України Віце-прем’єр-міністра – міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову щодо перешкоджання міжнародним медикам провести належне, усестороннє обстеження Юлії Тимошенко в Качанівській колонії міста Харкова.
 
2. Від керівництва пенітенціарної системи – негайно припинити цілеспрямоване, методичне вбивство Юлії Тимошенко, яка незаконно перебуває за гратами\”.

Попередня

Опозиція вимагає виконати Резолюцію ПАРЄ

Наступна

Фракція «БЮТ-Батьківщина» не допустить здачі газотранспортної системи України, – Андрій Кожем’якін