• 24 Червня, 2021

У Тернопільському районі відбулася історична подія

«Батьківщина», «Свобода» та «Фронт змін» задекларували Угоду про об’єднання опозиції на теренах Тернопільського району.

\"\"

В підписанні документу взяли участь: голова Тернопільської районної організації ВО «Батьківщина» Юрій Малецький, голова Тернопільської районної організації ВО «Свобода» Роман Наконечний та голова Тернопільської районної організації «Фронт змін» Олег Клепач.

\"\"

За словами, Ю. Малецького, об’єднання опозиції є ключовим методом для повалення окупаційного провладного режиму в Україні.

«Ми всі розуміє, що сьогодні не час дбати про особисті амбіції, час спільно протистояти цій злочинні та антиукраїнській владі. Я переконаний, що висуваючи єдиного кандидата від трьох наших політичних сил, він безперечно має всі шанси перемогти кандидата від партії влади. До того ж, спільно, ми маємо не допустити підкупу, фальсифікації та провокацій під час парламентських виборів на усіх дільницях Тернопільського району», – наголосив політик.

\"\"

\"\"

Варто зазначити, що вчора, 23 лютого подібну Угоду про спільні дії опозиції підписали керівники Кременецьких районних партійних організацій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та «Фронт змін».

Попередня

Фракція «БЮТ-Батьківщина» не допустить здачі газотранспортної системи України, – Андрій Кожем’якін

Наступна

У сесійному залі Лановецької райради лунали заклики до єднання українського народу та опозиційних політичних сил