• 14 Квітня, 2021

Звіт про роботу Тернопільської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в період з червня 2010 року по лютий 2012 року

Протягом звітного періоду Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» зосереджувала свою роботу на виконанні Статуту та Програми партії, виборчих програм Блоку Юлії Тимошенко, доручень виборців, постанови конференції Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» від 30 травня 2010 року.

Робота партійної організації здійснювалась в напрямках партійного будівництва, агітаційно-пропагандистської роботи, роботи депутатського корпусу та громадських приймалень, участі у виборах та інших напрямках.

 

Партійне будівництво

У питаннях партійного будівництва Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» спрямувала роботу в напрямках покращення якісного показника членів партії, збільшення рядів партійців.

В області функціонують 17 районних, 18 міських, 17 селищних та 616 сільських первинних партійних організацій.

Районними та Тернопільською міською партійними організаціями в період з червня 2010 року по лютий 2012 року прийнято в партію 440 громадян. Таким чином, станом на 1 лютого 2012 року чисельність Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» складає 9839 члени партії. Кращими організаціями в питанні залучення нових членів партії є: Борщівська (58), Зборівська (51), Підволочиська (48), Чортківська (41) районні партійні організації. Найнижчі показники в Гусятинському (1), Заліщицькому (5), Підгаєцькому (7), Збаразькому (10) районах.

За звітний період виключено із партії 386 осіб. Найбільше членів партії було виключено в Бережанській районній партійній організації (84), Тернопільській міській партійній організації (75) та Кременецькій районній партійній організації (52).

Щодо якісного складу партійних рядів, то серед членів нашої партійної організації переважають працівники освіти, культури та медицини (2134 членів партії), а також – працівники промисловості і будівництва (1189 членів партії), працівники агропромислового комплексу (1120 членів партії).

52 члени партії мають почесні звання заслужених артистів, заслужених працівників промисловості, будівництва, сільського господарства, освіти, культури, медицини, інших галузей.

Обласна, Тернопільська міська та районні партійні організації здійснюють свою діяльність в офісних приміщеннях.

За звітній період проведено 35 засідань бюро обласної партійної організації.

На засіданнях бюро обласної партійної організації розглядались питання щодо виконання доручень керівництва партії та її виконавчого секретаріату, внутрішньопартійні питання, давалась оцінка діям влади, формувалась позиція партійної організації з приводу конкретних ситуацій суспільного життя.

Напередодні конференції обласної партійної організації відбулися збори первинних партійних організацій, конференції районних та Тернопільської міської партійних організацій.

Делегати конференцій підтвердили повноваження голів: Тернопільської міської партійної організації (Артимович А.І.), Бережанської районної партійної організації (Калинюк В.М.), Борщівської районної партійної організації (Ярема О.Й.), Бучацької районної партійної організації (Михайлів О.М.), Збаразької районної партійної організації (Кондрацький О.М.), Зборівської районної партійної організації (Пінь М.М.), Козівської районної партійної організації (Репела П.Й.), Кременецької районної партійної організації (Федишена С.І.), Лановецької районної партійної організації (Кушнір Р.М.), Підволочиської районної партійної організації (Скуйбіда М.М.), Підгаєцької районної партійної організації (Баран І.П.), Теребовлянської районної партійної організації (Траповий О.Д.), Тернопільської районної партійної організації (Малецький Ю.Б.), Чортківської районної партійної організації (Шепета В.М.), Шумської районної партійної організації (Макаревич О.Л.).

Головами партійних організацій обрано Бруся Г.Я. (Монастириський район), Куца В.В. (Заліщицький район), Пеляка В.С. (Гусятинський район), які до цього були виконуючими обов’язки голів вказаних партійних організацій. На конференціях також обрано новий склад бюро партійних організацій та контрольно-ревізійних комісій.

У межах налагодження співпраці з Луганською обласною партійною організацією та обміну досвідом у звітному періоді Тернопільську область відвідали партійці з Луганщини на чолі із головою облорганізації Іриною Веригіною. Пізніше наші представники, які побували на Луганщині, від імені Василя Деревляного вручили учням третього класу Луганської ЗОШ I-III ступенів №9 посібники: «Математика», «Читанка», «Я і Україна» та «Українська мова» у двох томах.

 

Агітаційно-пропагандистська робота

Тернопільська обласна партійна організація здійснює агітаційно-пропагандистську роботу.

 

Батьківщина на Тернопіллі виступала активним організатором спортивних змагань.

Так, 25 липня 2010 року у Вишгородку з ініціативи Лановецької районної організації ВО «Батьківщина» відбувся футбольний турнір.

Футбольні змагання проводились у Почаєві. Товариська гра з міні-футболу до Дня Незалежності проводилась між апаратом обласної та активом Гусятинської районної партійної організації.

В Козівському районі з ініціативи голови районної ради Петра Репели почала функціонувати Козівська футбольна команда.

 

Помітними є ініціативи представників «Батьківщини» в культурному житті краю.

21 липня 2010 року з ініціативи Копичинецького міського голови Володимира Пеляка Гусятинська районна рада прийняла рішення про присвоєння імені Клима Чічки-Андрієнка Копичинецькій музичній школі.

В Чорткові до Дня міста в липні 2010 року депутати від «Батьківщини» організували виступ дочки покійного Назарія Яремчука – Марічки Яремчук.

У вересні 2010 року в Тернополі проведено черговий фестиваль ковальського мистецтва. Від обласної партійної організації за фінансової підтримки народного депутата України Василя Деревляного громаді міста Тернополя подаровано ковану композицію «Серце любові».

Активісти Тернопільської міської партійної організації щороку вшановують борців за волю України на Микулинецькому кладовищі.

Щороку активісти «Батьківщини» вшановують пам’ять Героя України Степана Бандери в річницю дня його народження 1 січня.

Численна делегація нашої партійної організації брала участь у святкуванні Дня Соборності 22 січня 2011 року.

6 червня 2010 року делегація Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та молодіжної організації «Батьківщина молода» взяла участь у вшануванні полеглих в бою під Берестечком.

Тернопільська обласна партійна організація нагородила переможців обласного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

В бібліотеки області направлено книги, видані за сприяння голови обласної партійної організації Василя Деревляного.

 

Активісти місцевих партійних організацій Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» регулярно із подарунками відвідують дитячі будинки. Особливо не забувають дітлахів наші однопартійці в день Святого Миколая, несучи до малечі християнські традиції.

 

Наша партійна організація активно підтримувала підприємців у протестах проти прийняття Податкового кодексу. 12 липня, 13 вересня 2010 року активісти «Батьківщини» брали участь у мітингах під стінами обласної державної адміністрації. Звернення з приводу недопущення Податкового кодексу з ініціативи наших депутатських фракцій приймались у районних радах. 22 листопада 2010 року за підтримки народного депутата України та особистої участі Василя Деревляного і активістів ВО «Батьківщина» разом із підприємцями проведено перекриття дороги в смт. Березовиця.

З метою підтримки підприємців народним депутатом України, головою обласної партійної організації неодноразово проводились прес-конференції та подавались депутатські звернення і запити.

 

Тернопільська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» бере участь у всіх опозиційних об’єднаннях в межах Тернопільської області.

В лютому 2012 року підписано Угоду про об’єднану опозицію, якою передбачено координацію політичних партій Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та «Фронт Змін» як під час проведення майбутніх парламентських виборів, так і в позавиборчий період.

 

Одним із основних напрямків роботи обласної партійної організації став захист лідера партії Юлії Тимошенко.

Так, 20 та 28 грудня 2010 року проведено пікет обласної прокуратури та прийнято звернення до Генерального прокурора.

Численні делегації обласної партійної організації брали участь у чотирьох акціях протесту під стінами Печерського районного суду в місті Києві 25 червня, 7 липня, 8 вересня та 11 жовтня 2011 року. Активісти нашої партійної організації тривалий час проживали в наметовому містечку в місті Києві. Приємно зазначити, що представники нашої обласної партійної організації активно відстоювали свої права під час акцій і протестів в місті Києві.

Звернення про припинення політичних репресій неодноразово приймались та виголошувались під час сесій районних і міських рад.

Партійними організаціями зібрано понад 100 тисяч підписів на підтримку Юлії Тимошенко.

З метою заклику жителів області до активніших протестних дій обласною партійною організацією проведено автопробіг у всіх районах та місті Тернополі, в рамках якого активісти проїхали понад 1000 кілометрів.

Інформаційний супровід судилища над Юлією Тимошенко забезпечено виданням друкованих листівок (Заява голів Львівської, Івано-франківської та Тернопільської обласних партійних організацій – 100000, листівка-заклик до участі в акціях протесту в м. Києві – 10000) та спецвипуску газети «Наша Батьківщина» (20000).

19 жовтня 2011 року, протестуючи проти дій влади, активісти «Батьківщини» перекрили рух на двох міжнародних автомобільних трасах в місті Тернополі та селі Озерна Зборівського району. Перекриття доріг супроводжувалось роздачею листівок.

Окрім цього, партійці Тернопільської обласної партійної організації з 7 серпня по 5 вересня 2011 року цілодобово пікетували Тернопільську обласну державну адміністрацію.

Серед жителів області силами первинних партійних організацій розповсюджувався лист від Юлії Тимошенко.

 

В 11 районах області та місті Тернополі проведено збори громадян України з питань ініціювання всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо недопущення продажу землі.

До складу ініціативних груп включено не менше, ніж по 20 представників від кожного району області та міста Тернополя.

Збори проведено окремо в таких районах: Борщівському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Монастириському, Тернопільському, Чортківському, Шумському районах. У кожних зборах прийняло участь не менше 200 громадян України.

У зборах, які відбулися 23 травня 2011 року в місті Тернополі, приймали участь громадяни України – жителі Гусятинського, Збаразького, Підволочиського районів.

У зборах, які відбулися 29 травня 2011 року в місті Підгайці Підгаєцького району, приймали участь громадяни України – жителі Бережанського та Козівського районів.

5 червня 2011 року проведено збори громадян у місті Ланівці Лановецького району з участю жителів Кременецького району.

Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації усіх ініціативних груп всеукраїнського референдуму через формальну причину.

З метою інформування жителів області щодо наслідків земельної реформи обласною партійною організацією випущено 10 тисяч листівок.

 

Голова Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», народний депутат України Василь Деревляний систематично проводить прес-конференції для місцевих засобів масової інформації, виступає на телебаченні та радіо, публікує матеріали про свою роботу в газетах та Інтернет-виданнях.

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» впорядкувала випуск партійної газети «Наша Батьківщина». З 2011 року газета виходить щотижня, розповсюджується через підписку та кіоски преси.

Майже щодня інформація про роботу обласної партійної організації зокрема та партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» загалом публікується на партійному веб-сайті в Інтернеті.

Обласна партійна організація тісно співпрацює з багатьма друкованими засобами масової інформації та Інтернет-виданнями, що дозволяє швидко доносити до жителів області інформацію про нашу роботу.

 

Робота депутатського корпусу та громадських приймалень

Тернопільську обласну організацію Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» представляє у Верховній Раді України один народний депутат – голова організації В.Т.Деревляний.

За звітний період на ім’я народного депутата України Деревляного В.Т. через громадську приймальню обласної партійної організації надійшло 159 письмових звернень. У громадській приймальні надаються усні консультації та роз’яснення. За результатами розгляду письмових заяв, що надійшли до народного депутата України Деревляного В.Т. через громадську приймальню обласної партійної організації в державні органи влади, органи місцевого самоврядування, правоохоронні органи, інші установи подано 274 депутатські звернення.

Окрім цього, народним депутатом України Деревляним В.Т. розглядались звернення громадян, що надходили безпосередньо на адресу Верховної Ради України.

Серед найбільш вагомих звернень і запитів народного депутати України Василя Деревляного є:

– до Генерального прокурора України – щодо вжиття заходів прокурорського реагування з метою захисту прав вчителів Тернопільської області, яким не виплачують заробітну плату та примусово відправляють у неоплачувані відпустки;

– до Прем’єр-міністра України – щодо захисту підприємців;

– до Прем’єр-міністра України та Генерального прокурора України – щодо недопущення будівництва сміттєпереробних заводів в селах Струсів Теребовлянського район, Галущинці Підволочиського району, Ванжулів Лановецького району;

– до Прем’єр-міністра України – щодо недопущення приватизації спиртових заводів області;

– до Прем’єр-міністра України – щодо вжиття заходів до голови Тернопільської ОДА та голови Підволочиської РДА з приводу дерибану 190 гектарів землі в селах Кам’янки та Мовчанівка;

– до Генерального прокурора України – щодо несплати ПП «СЦ-Сервіс-Центр Стрий» до бюджету області 5 мільйонів 400 тисяч гривень;

– до Голови Служби безпеки України – щодо вимагання головами РДА коштів із сільгоспвиробників в розрахунку 50 гривень за кожний гектар орендованої землі;

– до Прем’єр-міністра України – щодо недопущення закриття Тернопільської міської лікарні №3, Хоростківської, Копичинецької та інших лікарень;

– до Генерального прокурора України – щодо захисту понад 3 тисяч пайовиків ТФ «Будівельник» від шахрайських дій забудівника;

– до Генерального прокурора України – щодо захисту прав на безоплатне харчування 3,5 тисяч учнів Чортківського району, що мають статус постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

– до Прем’єр-міністра України – щодо недопущення передання Почаївської Лаври у власність Російській православній церкві;

– до Генерального прокурора України – щодо невиконання рішень судів стосовно доплат до пенсій жителям Чортківського району, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Голова Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», народний депутат України Деревляний В.Т. регулярно надає спонсорську допомогу релігійним громадам.

 

У звітному періоді діяла виїзна громадська приймальня народного депутата України Василя Деревляного.

У виїзному прийомі громадян взяли участь: Ярослав Березовський – помічник-консультант народного депутата Деревляного В.Т., Теодозій Кухарський – завідуючий організаційним відділом обласної організації ВО «Батьківщина», помічник-консультант на громадських засадах, голови первинних партійних організацій, депутати районних рад.

Всього виїзний прийом було проведено в 41 місцевій раді, в тому числі: Зборівський район – виїзний прийом проведено в 27 сільських та Зборівській міській радах, Козівський – проведено у 4 сільських радах, Гусятинський – в 3 сільських та Копичинецькій міській радах, Чортківський – в 4 сільських радах, Теребовлянський – в Микулинецькій селищній раді.

На виїзних прийомах побувало понад 500 громадян. Траплялося, що на виїзний прийом приходили цілі трудові колективи – працівники шкіл, дитячих садочків, лікувальних закладів, уповноважених представників громад. Громадяни, які прийшли, мали можливість отримати консультації з соціальних, земельних, правових питань, які стосувалися різноманітних сфер життєдіяльності.

Крім того, сільські голови, секретарі сільських рад та їх працівники змогли отримати консультації з питань роботи органів місцевого самоврядування.

 

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» представлена депутатами в органах місцевого самоврядування.

Зокрема, членами нашої партії є: 251 депутат районної ради, 109 з яких обрані на мажоритарних округах. Найбільше наших кандидатів по мажоритарній системі підтримали в Теребовлянському (16), Козівському (13) та Гусятинському (12) районах. У результаті підтримки списку кандидатів в депутати від ВО «Батьківщина» найбільше мандатів отримали партійці Гусятинського (12) Зборівського (12), Борщівського (11) районів.

7 членів партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» очолюють районні ради, ще четверо є міськими головами.

В питанні активності депутатів можна відмітити Зборівську, Лановецьку, Козівську, Збаразьку та Чортківську депутатські фракції. Проте ця активність в основному проглядається завдяки їхнім керівникам.

З ініціативи голови районної ради Петра Репели в Козівському районі запроваджено видачу матеріальної допомоги жителям району, які її потребують.

В Тернопільській області функціонують обласна, Тернопільська міська та 17 районних громадських приймалень.

Депутати місцевих рад регулярно виступають на захист прав та інтересів громадян.

Попередня

Василя Деревляного обрано головою Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»

Наступна

Конфренція Тернопільської обласної організації ВО \”Батьківщина\” прийняла звернення до Голови партії Юлії Тимошенко