• 20 Вересня, 2021

Тернопільський губернатор ПОЧУЄ… але не кожного

– Візит голови Тернопільської обласної державної адміністрації Хоптяна В. А. наприкінці минулого тижня на Кременеччину був далекий від візиту керівника області у регіон задля вирішення проблем територіальної громади.

   Вочевидь, навіть ті, хто зовсім не цікавиться політикою, зрозуміли, що перш за все це був візит партійного керівника області, який має  під собою (завдяки займаній державній  посаді) потужний адміністративний ресурс і в рамках підготовки до наступної виборчої кампанії  депутатів Верховної Ради України,  яка де – факто, уже розпочалася.  Звісно, Валентин  Хоптян провів першу апробацію сил  і вивчення громадської думки на Кременеччині  щодо  партії влади, яку він в області очолює.  Власне, ці мотиви він і не приховував, а відкрито   та  наполегливо  спонукав  до розширення партійних рядів регіоналів, наголошуючи, що допомагати вирішувати проблеми нинішня влада буде лише своїм, тобто – біло – синім.

   Тому то і викликав обурення особистий прийом громадян  головою ОДА  у  тих керівників територіальних громад району, які сподівалися на допомогу  у вирішенні проблем  їх громад, але їм чітко було сказано, що допомоги не буде, оскільки вони не є  членами Партії регіонів. Так  що зайве сподіватися жителям с. Жолоби на допомогу від нинішньої влади у добудові аварійної  школи,  проект на яку був виготовлений ще за попереднього керівництва районною радою.  Скептично  вислухав голова ОДА  і   про проблему Великобережецької  територіальної громади щодо відкриття автобусного маршруту.  А ось для жителів с. Чугалі надія є,  бо сільський голова – член Партії регіонів  і завдання отримала –  розширити місцевий партійний осередок  заледве не до сотні  членів партії, аж  тоді буде предметна розмова про перспективу  дошкільної установи у даному селі.

    Серед заходів, які були передбачені в рамках перебування керівника області у районі –  зустріч у районному будинку культури із бізнесом.  Принаймі , так проанонсував захід   сайт місцевої державної адміністрації та ЗМІ.   Зустріч справді відбулася, але   представників бізнесу замінили працівниками бюджетної сфери –  освіти, культури, медицини і т. д. –  усі по доведеній квоті і під обов’язкову явку.  І тут також не особливо поталанило  тим керівникам, що  мали надію привернути увагу голови ОДА до ряду проблемних питань.  Так, пам’ятка архітектури 18 ст. і об’єкт державної власності, що входить до складу Кременецько – Почаївського державного історико –архітектурного заповідника – Кременецька школа мистецтв – має аварійний дах і може зруйнуватися. За попередньої влади зібраними  коштами  вдалося дещо зробити, але цього вкрай мало. Однак, голова ОДА  на звернення директора школи був  несхитний у своїй позиції. Після вступу колективу у Партію регіонів  він особисто як голова обласної партійної організації приїде вручати партійні квитки і тоді поговорить про аварійний дах..

   Ректора ж місцевого гуманітарно – педагогічного інституту,   після його  прохання у сприянні  перетворення  інституту  на академію, в свою партію не запрошував, однак порадив звернутися до  ВО « Свобода» – «нехай вона допомагає».

   Наведені приклади – найбільш яскраве  підтвердження того, як «конструктивно»   на місцях втілюється в життя передвиборне гасло  Почесного голови  Партії регіонів  і Президента України Януковича В. Ф. –  «Почую Кожного»    .

    А ще пан Валентин Хоптян у  залі будинку  культури дуже багато говорив про  особисті гарні справи у Підволочиську. Так багато, що одна із депутаток Кременецької міської ради від Партії регіонів  порадила  пану Хоптяну  так сильно полюбити і Кременеччину, аби та повернулася до нього.

    Мабуть, голова ОДА залишився задоволеним  організацією свого перебування у районі – бо скрізь належним чином була забезпечена масовість,  ніяких незручних запитань на кшталт  передноворічної аварії чи  дерибану землі. А ось учасники цих заходів, коментуючи  їх уже після від\’їзду керманича області –  все частіше вживають такі слова як «шок» та «бєзпрєдєл».  І кожен робить висновок для себе.

Світлана Федишена – голова депутатської фракції

політичної партії ВО «Батьківщина»

у Кременецькій районній раді,

член Національної Спілки  журналістів України.

Попередня

Василь Деревляний привітав голову Рівненської «Батьківщини» з переобранням

Наступна

Державна фінансова інспекція підтвердила брехню Хоптяна щодо скандального джипа. Документи