• 29 Листопада, 2021

Правоохоронні органи не здатні захистити громадян від розгулу злочинності, – Роман Забзалюк

За два роки правління Віктора Януковича і Партії регіонів люди зазнали нечуваних соціальних знущань і принижень, а суспільство відчуло жах політичних репресій та фактичного удержавленого екстремізму.

Про це з парламентської трибуни заявив заступник голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Роман Забзалюк.
 
«Незважаючи на масові соціальні протести та обурення переважної більшості населення країни, режим продовжує свою антинародну, антиукраїнську доктрину, яку громадяни справедливо нарікли не інакше як: «окупація країни кримінальною зграєю», – сказав він.
 
За його словами, «на лице повне ігнорування інтересів простих людей, зухвале паплюження законів та Конституції, цілеспрямоване розграбування казни держави і безкарне паразитування олігархії».
 
«Однак захищати громадян від розгулу кримінальної шпани немає кому, адже на тлі різкого зростання злочинності в країні очевидна повна бездіяльність у цих питаннях правоохоронних органів, прокуратур та судів», – обурився Забзалюк.
 
Народний депутат підкреслив, що «один з таких, на жаль, типових прикладів – це звірячий злочин, що скоєний в місті Миколаєві».
 
«Троє нелюдів із сімей високопоставлених місцевих бонзів зґвалтували та закатували вісімнадцятирічну дівчину, після чого двоє з них були відпущені міліцією під підписку про невиїзд, і лише після того, як піднялась громадськість, вимушені були їх поки затримати», – сказав він.
 
«Чому тут дивуватись, коли у цьому ж місті один з заступників прокурора не вилазить по ночам з гральних підпільних казино, начальник УБОЗУ проводить наради виключно з питань тиску на опозицію, а прокурор області не удосужився відповісти нардепу на зафіксований факт тиску, погроз і спроб підкупу депутатів БЮТівців міської Южноукраїнської ради», – зазначив Роман Забзалюк.
 
«І такий кримінальний жах відбувається по всій Україні!», – додав він.
 
«Ми попереджаємо перевертнів в погонах, кірєєвських судонечистів та корумпованих чинуш синьо-білого кримінального синдикату – вам дуже скоро доведеться відповідати за злочини, заподіяні країні та людям», – заявив Забзалюк.
 
За його словами, усі чисельні факти діянь нинішньої влади неодмінно будуть розглядатись національною державною комісією з питань розслідування злочинів режиму Януковича.

Попередня

На вимогу народного депутата В. Деревляного три Міністерства займатимуться проблемним питанням жителів с. Великий Ходачків

Наступна

Заява парламентської фракції «БЮТ-Батьківщина»