• 26 Жовтня, 2021

Для вирішення проблеми селян В. Ходачкова Василь Деревляний у стінах парламенту звернувся до Прем’єр-міністра

Вчора, 16 березня у Верховній Раді України було озвучено депутатський запит народного депутата України Василя Деревляного щодо недопущення неправомірного розміщення приватним підприємством «Агропродсервіс – Плюс» птахівничого комплексу на території села Великий Ходачків Козівського району Тернопільської області. Депутатський запит адресовано Прем’єр-міністру України.

НАРОДНИЙ   ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Вих. № 24-к

від «16» березня 2012 року

Прем’єр-міністру України

Азарову М.Я.

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Щодо недопущення неправомірного розміщення приватним підприємством «Агропродсервіс – Плюс» птахівничого комплексу на території села Великий Ходачків Козівського району Тернопільської області

Шановний Миколо Яновичу!

До мене надійшло звернення жителів с.Великий Ходачків Козівського району Тернопільської області щодо вжиття заходів для недопущення розміщення птахокомплексу ПП «Агропродсервіс-Плюс» на територій села.

У зверненні зазначено, що всупереч Законам України, рішенню сільської ради та громади села, вказаному підприємству надаються дозволи на розміщення на території села птахокомплексу – виробництва закритого типу з шкідливими наслідками.

Так, заявники у зверненні повідомили про рішення сільської ради за № 726 від 29.09.2010 року, яким недозволено реконструкцію тваринницьких приміщень, а також зазначили про:

– розбіжності даних, які містяться у Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 12.11.2010 року та Акті санітарно-епідеміологічного обстеження від 18.10.2011 року;

– недостатність розмірів санітарно-захисних зон, ветеринарно-санітарних розривів;

– виправлення терміну договору оренди землі (1 рік виправлено на 40 років);

– зміну цільового призначення землі без дозволу орендодавця – сільської ради;

– неврахування результатів громадських слухань.

На обґрунтування своїх тверджень громадяни до звернення додали відповідні документи.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 86 Конституції України, ст. 15 Закону України «Про статус народного депутата України», вимагаю, згідно чинного законодавства України, на підставі обставин, викладених у зверненні громадян, з метою недопущення неправомірного розміщення приватним підприємством «Агропродсервіс-Плюс» птахівничого комплексу на території села Великий Ходачків Козівського району Тернопільської області вжити заходів для проведення відповідними державними органами комплексної перевірки за участю громадян щодо порушення приватним підприємством «Агропродсервіс‑Плюс» норм чинного законодавства України, під час якої, зокрема, перевірити відповідність документації проекту будівництва птахокомплексу вимогам чинного законодавства України.   

Про результати розгляду запиту прошу повідомити мене у порядку і в терміни встановлені ст. 15 Закону України «Про статус народного депутата України».

Додаток – звернення жителів с.Великий Ходачків на 64 арк. 

З повагою,

народний депутат України  В.Деревляний

(посв. № 212)

Попередня

Представники «Батьківщини» черпали досвід у поляків. ОНОВЛЕНО

Наступна

Європейський суд зобов’язав українську владу лікувати Юлію Тимошенко у стаціонарі