• 26 Жовтня, 2021

\”Хоптянизація\” у Підволочиську та Гусятині дала свої \”плоди\”

У п’ятницю, 16 березня депутатами провладної більшості було зірвано роботу позачергової сесії Підволочиської районної ради через питання захисту українських святинь та порядок імпічменту президента.

На порядок денний сесії представниками від опозицій (у тому числі фракції \”Батьківщина\”) було висунуто ряд важливих питань, у тому числі звернення до парламенту про ухвалення законопроекту «Про порядок імпічменту президента України», звернення до Верховної Ради України, Президента та Кабінету Міністрів про недопустимість ухвалення законопроекту № 9690, який пропонує виключити Почаївську Лавру з переліку пам’яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації, про заборону прийняття рішень щодо реорганізації й ліквідації дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів без згоди територіальної громади тощо.

У зв’язку з цим, у Підволочиську відбулися збори депутатів районної ради – представників опозиційних сил з приводу консолідації дій опозиційних фракцій у Підволочиській районній раді. На зборах були присутні депутати від політичних партій: «Фронт Змін», ВО «Свобода», УНП, ВО «Батьківщина». Під час зустрічі депутати домовилися про спільну позицію щодо важливих питань, які виносилися на позачергову сесію районної ради.

Нагадаємо, що в Підволочиській райраді домінує Партія регіонів. Ще за часів головування у цьому районі  Валентина Хоптяна в районній раді була створена \”тушкована\” однопартійна більшість.

Цікаво, що днем раніше в Гусятинському районі, де владою успішно проводиться “хоптянизація”, питання захисту Почаївської лаври також було знівельовано представниками Партії регіонів. Зокрема, голова Гусятинської райради Надія Хоптян  відмовилася ставити на голосування проект відповідного звернення, запропонованого місцевими опозиціонерами. Не зважаючи на вимоги депутатів від Фронту Змін, ВО «Батьківщина», Народного Руху та ВО «Свобода» голова районної ради дала зрозуміти, що депутати для неї лише елементи для підняття рук. Їхня позиція зовсім не враховується.

Інтернетогляд

Попередня

Європейський суд зобов’язав українську владу лікувати Юлію Тимошенко у стаціонарі

Наступна

У Мишковичах директор школи зняв портрет Тараса Шевченка щоб… \”повісити\” Януковича