[an error occurred while processing the directive]

Остап Семерак: Влада боїться, що Європейський суд звільнить Юлію Тимошенко

Влада руками СБУ поспішно фабрикує нову справу проти Юлії Тимошенко, оскільки боїться, що Європейський суд незабаром визнає незаконним попередній вирок, і тоді лідер опозиції візьме участь у парламентських виборах. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» заявив народний депутат України, член фракції «БЮТ – Батьківщина» Остап Семерак.

«Справа стосовно першого вироку підходить до розгляду в Європейському суді, і ні в кого з експертів немає сумніву, що він винесе рішення неприємне для української влади, але справедливе щодо Юлії Тимошенко. Влада, очевидно, боїться допустити її до виборів і в спішному порядку скомбінувала нову політичну справу», – сказав парламентарій.  
 
«За своєю суттю ця справа абсолютно пуста. Крім СБУ, її розслідуванням займалася ще й слідча комісія, створена парламентською більшістю, і всі могли спостерігати доповідь цієї комісії. Там не було абсолютно ніяких переконливих висновків. Тому, підкреслюю, це є чергова політична справа проти Юлії Тимошенко», – відзначив Остап Семерак.
 
За його словами, «для влади важливо, щоб у жовтні лідер опозиції не брала участі у виборах».

«Янукович і його команда розуміють: якщо вони програють на парламентських виборах, то це буде кінець їхньої монополії та урядування в Україні. Тому вони роблять усе – навіть те, що є поза законом – щоби забезпечити собі перемогу», – зазначив народний депутат.

 
Він наголосив, що розслідування подібних економічних справ «непритаманне для Служби безпеки України – і це вчергове підтверджує, що звинувачення є надуманими і фальшивими».
 
Остап Семерак наголосив, що СБУ «стала політичним інструментом у руках президента Януковича» і все частіше виконує невластиві їй функції: зокрема, здійснює тиск на громадські організації та науковців, «запрошуючи на допити цілі вчені ради».
 
«Служба безпеки України повинна займатися іншим. Наприклад, боротьбою з корупцією. Всі ми розуміємо, що українська влада наскрізь пронизана корупцією та зловживаннями – можна наводити безліч прикладів – але ми не чуємо про жодне розслідування з цього приводу. Натомість бачимо, як СБУ бореться з політичними опонентами теперішньої влади», – підкреслив Остап Семерак.
 
Парламентарій наголосив, що «українське суспільство давно зрозуміло реальну сутність політики нинішньої влади, тому такі підлі вчинки, як ув’язнення невинних людей, їй не допоможуть».     
 

[an error occurred while processing the directive]