• 4 Серпня, 2021

Перед громадою відзвітувала міський голова Підгаєць

В неділю, 25 березня 2012 року в м.Підгайцях у приміщенні Підгаєцького районного будинку культури відбулись сходи громадян міста.

Про свою роботу звітувала голова Підгаєцької міської ради Тетяна Левкович- член Підгаєцької районної організації ВО «Батьківщина».

А звітувати було про що, адже за період діяльності Тетяни Левкович було відремонтовано частину міської каналізації і припинено витік нечистот на присадибні ділянки мешканців вул. Галицька (що не спромоглася зробити попередня влада протягом двох років).

Вперше за останні роки водопостачання м.Підгайці було безперебійним, за винятком надзвичайних ситуацій. Сміття вивозиться по графіку. Центральні вулиці міста освітлюються в нічний період, хоча не всі мешканці міста оплачують комунальні послуги вчасно.

Завдяки співпраці з районним керівництвом, підприємцями та простими громадянами було реконструйовано частину центральної міської площі, що стала окрасою та візиткою Підгаєць.

Окремо варто зазначити про приміщення міської ради, яке змінилося до невпізнання. Повністю відремонтовано усі внутрішні приміщення, змінено вікна двері, підлогу, змінено покрівлю будинку.

В міському дитсадочку «Журавлик» замінено старі вікна на нові енергозберігаючі. В планах на цей рік реконструкція котельні дитячого садка.

Також Тетяна Левкович поділилась планами розвитку міста на цей рік. Присутні схвально відгукувались на все сказане, а також задавали питання та висловлювали поради і пропозиції. Люди розходились з впевненістю, що задумане буде виконано.

Так можуть працювати тільки істинні патріоти свого міста, своєї країни, – так працює «Батьківщина».

Попередня

На Лановеччині «Батьківщина» спонсорувала конкурс ораторського мистецтва

Наступна

Заява Юлії Тимошенко про підтримку парафування угоди про асоціацію Україна – ЄС