• 18 Червня, 2021

Предстоятелі українських церков просять президента Віктора Януковича звільнити Юлію Тимошенко

Предстоятелі українських церков звернулися до президента Віктора Януковича з вимогою звільнити незаконно ув’язненого лідера опозиції, екс-прем’єра Юлію Тимошенко.

Лист священнослужителів зачитав голова комітету ВР з питань культури і духовності Володимир Яворівський сьогодні на прес-конференції.
 
«Звернення підписали представники християнських конфесій, які входять до Всеукраїнської ради церков. Це авторитетні люди, що мають визнання і  за якими стоять мільйони людей», – сказав він.
 
В. Яворівський зазначив, що «священнослужителі кидають президенту рятівне коло,  щоб той міг зберегти імідж  країни,  звільнивши Ю. Тимошенко із в’язниці».
 
Лист до Януковича підписали Філарет,  Патріарх Київський і всієї Руси-України, Предстоятель УПЦ КП, Святослав, Верховний Архієпископ Києво-Галицький,  глава УКГЦ, Марціян Трофим’як, керуючий справами РКЦ в Україні, В’ячеслав Нестерук, Союз Церков  ЄХБ, Михайло Паночко, ст. єпископ Церкви ХВЄ України, Леонід Падун,  ст.. єпископ УХЄЦ, Мефодій,  митрополит Київський і всієї України,  предстоятель УАПЦ.
\"\"

Попередня

Монастириська та Козівська районні ради перемогли у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм місцевого самоврядування

Наступна

Представники опозиції Кременеччини виступили на захист селян від будівництва небезпечного заводу