[an error occurred while processing the directive]

Монастириська та Козівська районні ради перемогли у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм місцевого самоврядування

Сьогодні, 3 березня голови районних рад: Козівської Петро Репела та Монастириської Володимир Данилюк – представники партії ВО «Батьківщина» отримали гранди для реалізації задекларованих проектів.

Монастириська районна рада згідно врученого гранду отримає 320 тисяч гривень з державного бюджету для створення інноваційної моделі розвитку туристичної індустрії територіальних громад Монастирищини.

\"\"

За словами голови Монастириської районної ради В. Данилюка, в реалізації проекту буде розроблено концепцію розвитку рекреаційно-туристичного потенціалу «Медоєво» в урочищі «Бичова», де проводяться лемківські ватри. А також буде створено розвинуту інфраструктуру озера Медоєве, що розташоване на популярному туристичному маршруті до гірськолижного курорту «Буковель».

Козівська районна рада перемогла в конкурсі з проектом: «Розвиток музейної справи в Козівському районі як невід’ємної  складової сучасного теристичного продукту та ефективного чинника розвитку територіальних громад».

\"\"

За словами голови Козівської райради П. Репели, метою даного проекту є створення інноваційної моделі управління музейною справою, туристичними ресурсами, раціональне використання існуючого історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалу.

Як йдеться у програмі, реалізація даного проекту спрямована на збереження, дослідження, розвиток і популяризацію історії та культури краю, традицій, звичаїв та обрядів району, буде сформовано концепцію розбудови краєзнавчого музею та його філіалів з подальшою трансформацією їх у привабливий туристичний продукт.

Варто зазначити, що загалом серед переможців на Тернопільщині було всього чотири районні ради, одна міська та три сільських рад.

[an error occurred while processing the directive]