• 21 Вересня, 2021

\”Батьківщина\” Тернопільщини мітингувала у Харкові на підтримку Юлії Тимошенко. ФОТО

Активісти партії ВО \”Батьківщина\” з усіх куточків Тернопільської області, у четвер, 19 квітня долучилися до мітингу під стінами Київського райсуду Харкова та Качанівської колонії, де утримується лідер партії \”Батьківщина\” Юлія Тимошенко.

\"\"

\"\"

Делегацію Тернопільської обласної організації очолював народний депутат України, голова ТОО ВО \”Батьківщина\” Василь Деревляний.

\"\"

Харківська міліція робила спроби відтіснити активістів, які стоять біля наметів, і в цей же час невідомі особи віком від 17 до 22 років групами по 5-7 осіб ламали намети.  

При цьому міліція робила вигляд, що нічого не бачить та скоординовувала напади молодиків.  

За словами партійців Тернопільської міської організації ВО \”Батьківщина\”, присутніх на мітингу у Харкові, їм вдалося захистити намети з їхньої сторони. Після категоричного опору тернопільських активістів, невідомі молодики розбіглися у різні напрямки.

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

Наприкінці свого перебування у Харкові делегація \”Батьківщини\” Тернопільщини провела мітинг на підтримку свого лідера Юлії Тимошенко під стінами Качанівської колонії.

\"\" 

Попередня

Операція \”лікарня\” була лише приводом для чергової порції брехні про Юлію Тимошенко, – заява \”Батьківщини\”

Наступна

Мінфін: Документи Тернопільської облдержадміністрації, Гусятинської та Бучацької райдержадміністрацій – декларативні, а робота – недостатня