• 9 Травня, 2021

Опозиція просить світ допомогти ліквідувати авторитаризм, який вкорінюється у центрі Європи

Спільне звернення фракцій «БЮТ-Батьківщина» і «Наша Україна – Народна Самооборона» до Парламентської асамблеї Ради Європи, Європарламенту, Євросоюзу

Про початок другої хвилі політичних репресій, котрі набирають обертів і стають стилем життя української влади
 
Українська влада на словах декларує євроінтеграцію та демократичний розвиток держави.
 
На практиці – показово ігнорує базові європейські принципи – верховенство права та пріоритет прав і свобод людини і громадянина.
 
Остання Резолюція ПАРЕ однозначно вимагає від української влади припинити політично вмотивовані переслідування опозиції.
 
Натомість, протягом трьох останніх місяців справа Юлії Тимошенко стала символом знищення демократії в Україні, почалася друга хвиля політичних репресій.
 
Голову Харківської «Батьківщини» Арсена Авакова переслідують за тими ж сталінськими статтями, по яких незаконно засуджена Юлія Тимошенко.
 
Проти Олександра Турчинова фабрикують відверто фальшиві кримінальні справи.
 
Незаконно саджають важкохворого Валерія Іващенка.
 
Юрія Луценка намагаються вдруге засудити у справі про отруєння… Ющенка.
 
Юлію Тимошенко абсурдно звинувачують у найстрашнішому злочині – вбивстві!
 
Влада реанімувала і передала до суду так звану справу ЄЕСУ, 15-річної давнини, закриту за відсутністю складу злочину Верховним Судом України.
 
19 квітня у Харкові відбулось чергове ганебне судилище над Тимошенко і без Тимошенко, яка за висновком німецьких лікарів за станом здоров’я не може брати участь у судовому засіданні.
 
20 квітня, потай, вночі, не повідомивши адвокатів, без згоди самої Юлії Тимошенко, її перевезли до лікарні. Не надавши жодної медичної допомоги уже через добу – її знову повернули до в’язниці. Вже четвертий день захисник не може потрапити до Тимошенко.
 
Це показові психологічні і фізичні тортури влади над Юлією Тимошенко. Намагання знищити Лідера опозиції фізично і зламати психологічно. Але їм це не вдасться!!!
 
На тлі цих єзуїтських політичних розправ надшвидкими темпами будується авторитарна держава.
 
Шалених обертів набирає корупція найвищих посадових осіб держави, приймаються закони, які позбавляють громадян будь-яких прав і перетворюють прокуратуру, міліцію, суди – на органи екзекуції.
 
Об’єднана українська опозиція бореться за демократичну, цивілізовану, європейську Україну і звертається до світового співтовариства з проханням допомогти нашому народу ліквідувати авторитаризм, який нині вкорінюється у центрі Європи!
 
Будь-яка тиранія – приречена на загибель!
 
Слава Україні!

Попередня

ДЕКЛАРАЦІЯ ЄДНОСТІ

Наступна

Юлію Тимошенко побили. У неї на тілі гематоми і синці